Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti megkeresnétek a szülőket...

Ti megkeresnétek a szülőket az alábbi helyzetben és elmondanátok, hogy nagyszülők lesznek?

Figyelt kérdés

A szüleim már lassan 2 éve elzavartak otthonról, olyan 20 éves lehettem (a történet lényege egy alkesz mostohaapa, akinek minden szavára ugrott, ugrik Anyám, ő az Isten. Persze engem utált, meg is lett az eredménye, 12 év alatt sikerült is kitennie otthonról. Azóta egyszer sem kerestek, én sem őket (tudom, itt lesznek hozzászólók, akik majd megfeddnek, miért nem keresem én őket, hisz a szüleim, de nem gondolom, hogy bárki is keresne egy olyan szülőt, aki egy hideg februári éjszakán kiteszi a gyermekét az utcára egy mocskos alkoholista családverő férfiért...)

Most várandós vagyok. Ti megkeresnétek őket a hírrel? Nem akarok én kapcsolatot velük meg semmi, meg valójában, szívem szerint nem is keresném meg őket... de ti hogy kezelnétek ezt a helyzetet? Ha belegondolok, hogy majd 1 év után találkozunk össze az utcán, és már velünk lesz a pici, az olyan... fura... hmmm??? mit gondoltok???



2012. aug. 3. 17:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok ilyen helyzetben, de nem hiszem, hogy megkeresném anyámat.
2012. aug. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem elzavartak szintén, mert nem tetszett nekik a párválasztásom,ők mást akartak. Mikor babát vártunk, eszünkbe sem jutott szólni. Megtudták mástól, de nem reagáltak. Nem is hiányzik, már két éves a fiunk, jön a tesó, de semmi jele nincs, hogy akármit akarnak.
2012. aug. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban kitettek otthonról és nem is érdekli őket, mi van veled, akkor szerintem ne mondd el nekik. Én nem értem, milyen anya az ilyen, aki egy alkoholista férfiért kiteszi a házból a saját gyerekét???
2012. aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
biztos, hogy nem keresném meg őket.
2012. aug. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Rossz leírni, de ebben az esetben én sem mondanám el.
2012. aug. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

nem keresném meg őket. nem alázkodnék meg, h még ők mondhassák azt, h na és? kit érdekel?

amúgy borzasztóan sajnálom, ami veled történt. légy sokkal-sokkal jobb anyukája a picidnek!!!

2012. aug. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ha te nem érdekled őket, sajna a picur se fogja. Ne idegeskedj rajta.
2012. aug. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz! Semmi esetre sem keresném meg őket! Egyszerűen nem érdemlik meg!
2012. aug. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme. Az unokája sem fogja érdekelni őket. Tapasztalat.
2012. aug. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg írd meg levélben, ha valamelyest segítene a lelkeden, de személyesen felesleges kitenni magad egy ilyen megalázó helyzetnek, főleg terhesen...

üdv.33hkm

2012. aug. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!