Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudhatom, ha leszállt...

Honnan tudhatom, ha leszállt a pocim? Vagy épp a baba?

Figyelt kérdés
34 hetes vagyok. 1-2 hete még majd megőrültem annyira fájt a rekeszizmom és a jobb oldalamon is alig tudtam feküdni. Most javult a helyzet. Jelentősen. Leszállt a baba??? Lefele volt a feje ez biztos, már a 27ik héttől.
2008. máj. 8. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy lejjebb ment a babád:-)

Van aki nem érzi, én nem tudom, mert nekem sosem nyomott felül. 36 hetes vagyok, de semmi változást nem érzek, kedden megyek uhra.

Baj biztos nincs, örülj neki, hogy jobban vagy:-)

2008. máj. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 38 hetes vagyok,és néha lent van,néha meg feljön.Most éppen a bordáim alatt van a feneke.Aludni is ott szeret.Ugyanakkor meg ha éppen olyana testhelyzetem beilleszti a kis buksiját.Tehát folyamatosan változik.Lehet hogy lejebb ment,de még fel is úszhat onnét.
2008. máj. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Onnét tudhatod,hogy a hasad is kicsit lejjebb lessz.Legalább is neke a szüle´s elött 5 héttel lejebb csu´szott,egyszerüen megkönnyebbülés volt a gyomromnak.
2008. máj. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!