Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor látszik előszőr a...

Mikor látszik előszőr a terhesség ultrahangon?

Figyelt kérdés
Április 1én volt az utolso menszim,9én voltam rákszürésen akkor még minden rendben volt.következő menszim már nem jött meg,teszteltem ami pozitiv lett .Tegnap voltam ultrahangon de még csak a méhem nővekedését látta a doki?Mikor látszik a baba 1hét mulva kell visszamennem?volt már valaki ebben a helyzetben?ugye nincs baj?
2008. máj. 8. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Fogamzás feltételezett ideje: 2008-04-15

Betöltött hét: 5

Hátralévő napok száma: 242

Trimeszter: első


Magzat átlagos méretei:


* GS (petezsák): 10 milliméter

* CRL (Ülőmagasság vagy magzat hossza): 3 milliméter

* Látható változások: Ultrahanggal kimutatható a petezsák, majd a szikhólyag, mely a méhen belüli terhesség egyértelmű bizonyítéka.



Ilyenkor még nem bitos hogy látja! Ne aggódj! Nincs baj! Pláne ha nem túl jó az uh. Gratula!!

2008. máj. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia most vagy kb 6 hetes jövö héten leszel 7 én is ilyen tájt voltam és már volt szivhangunk is ne agadjon nem lesz semmi baj:)19hetes kismama
2008. máj. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, hogy 35 napos(5 hetes) terhességtől látható uh-val. Nyugi, 1hét múlva már látszani fog a petezsák! Gratulálok!
2008. máj. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én az első uhon 5 hét 3 naposan voltam, akkor 2 mm volt a "baba". De maga a petezsák már előbb is látszódhat.

A 7. hét körül szoktak ilyenkor kontroll uhot csinálni, akkor már van szívnang is.

Bár nekem sem volt, csak a 12 uh volt a következő.

2008. máj. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
5 hetesen még egyáltalán nem biztos, hogy a szikhólyagon kívül fog mást látni a doki, mert babóca még nincs, csak a kezdemény, amiből majd lesz. Nekem 5 hetesen 1,9 mm volt a szikhólyag, 12 mm a petezsák, de ahogy olvastam a nagy átlag inkább 1 mm alatti. 6 hetesen már van babácska, nekem 1 hét alatt 6 mm-re nőtt :). De egy normális doki megmutatja, hogy a nagy fekete petezsákban hol van a kis maszat, amit te nem is látsz meg először olyan picike. Ha nem mondott semmit, akkor egy "nem véleményezném" milyen orvos.
2008. máj. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
sya én azt hittem 6 hetes vagyok amikor elöször voltam dokinál de az uh.szerint csak joindulattal is 5 hét naptár szerint 6. aggodtam de 10 nappal késöbb mentem ujra gs 17mm 6 hétnak megfelelö és életjelenség láthato ennyit irtak rá és azt mondták minden ok! az elözö uh.n csak egy gest gyürüt láttak! ne izgulj nem lesz gáz! csak nyugi ez nehéz tudom de ha ideges vagy csak ártasz a babonak! sok sikert
2009. okt. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sziasztok ugy an ez van velem is nekem januar 15-en volt meg utoljara ma voltam ultrahangon de nem latjak szerintetek minden oke? Mikor fogjak lattni?
2015. márc. 3. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!