Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lefényképezhetem a monitort?

Lefényképezhetem a monitort?

Figyelt kérdés
ultrahngról van szó. ugye 2D képet nem szoktak adni.. láttam már pár ilyen képet amit úgy fotóztak le. nem fognak csúnyán nézni rám ha én is le akarom fotózni?!
2012. aug. 6. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez hely,és orvosfüggő.Vagy megengedik,vagy nem.Nekem mondjuk mindig adtak/adnak egy db 2D-s képet,az SZTK-s doki is(Bp.V.ker),meg a magánorvosom is.2gyerekes+32hkm
2012. aug. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nálunk az sztk ba ezer ft ért adnának képet ami ok lenne csak h a 12. és a 18. heti uht is másik kerületbe csinálták és ott nem adtak
2012. aug. 6. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan lefotózhatod. Nem is értem, milyen indokkal tilthatná meg. :)
2012. aug. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én lefényképeztem szó nélkül. Szerintem a doki meg észre sem vette, mert pont írogatott valamit. :)
2012. aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!