Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 +6 hetes vagyok ma és ma...

Gottacska kérdése:

26 +6 hetes vagyok ma és ma voltam ultrahangon és az ultrahang adatok szerint 28+4 naposnak felel meg a babácskánk mérete! Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Szerintem elég nagy az eltérés! Most akkor mikor szülök? November 8. án vagy octóber közepén végén? Azért nem mindegy!
2012. aug. 7. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is minden uhn változtattak, egyszer nagyobbra egyszer kisebbre!

Én mindig az utolsó uh alapján írtam a terhesség korát!

2012. aug. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen, nekem 30+0nál volt 31+4. ahogy nézegttem itt a méreteket, senkinek nem volt ekkora babája 30 hetesen, mint nekem. most vagyok 34 hetes, kiváncsi vagyok nagyon, hogy mekkora lesz a 36 hetes uhn


amúgy én tudom, mikor volt peteérés, az szerint 5 nappal kéne nagyobbnak lennie a számoltnál, nem másfél héttel

2012. aug. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 12 hetes UH-nál is volt jelentős eltérés a méret és a menstruáció szerinti kor között? Mert ha nem, akkor ez csak annyit jelent, hogy nagyobb a babád az átlagos képest, és nem azt, hogy annyival hamarabb is fogant.
2012. aug. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A terhességi kort és a szülés várható időpontját az utolsó menzi alapján számítják, kivéve ha az kérdéses, vagy a 12. Uh-on pontosítanak. Ezután a babák eltérő ütemben fejlődnek. Ez még önmagában nem befolyásolja a szülés idejét. Nekem a 24. héten 4d-n mondták, hogy 1-2 héttel nagyobb a koránál, de a nagy babák a 30. héten "húznak el" méretben. Az, hogy 26 hetesen 28 hetes méretei vannak, nem jelenti, hogy hamarabb fogsz szülni, csak a babád jelenleg nagyobb az átlagnál. Egyébként nekem most 33 hetesen már 2-3 héttel nagyobb a mérete. Nagy baba lesz. De mivel az első gyermekem is 4 kg-val született, így mondták, hogy ne is várjak kicsit. :) Egyébként rá is mindig azt mondták, hogy 2 héttel fejlettebb, mégis 40+5 hetesen, indított szüléssel érkezett. :)
2012. aug. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!