Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bosszankodhatok? Most múlik...

Bosszankodhatok? Most múlik az aranyerem egy hét után végre, erre ma kijött egy másik?! Megőrülök. Így hogy megyek szülni?

Figyelt kérdés

39 hetes vagyok, 38 hetesen jött ki és mindent megtettem, hogy hamar elmúljon. Örültem, hogy ok, akkor nem lesz gond a szülésnél, erre ma egy újabb dudor jött elő. Szülésnél nagyon szokott az ilyen fájni? Vagy a fájások miatt azt nem érzem, csak majd utána lesz rosszabb?

Az előző úgy fájt, mint egy gátseb pár napig... most ez.... nem hiszem el! :o( Tudnátok valami biztatót, aki szintén így ment szülni?


2012. aug. 9. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:

En is varom a kommenteket!

Ugyanez a gondom! Felek, hogy a nyomasra jobban kijon. Elmulni addig mar nem fog szerintem. :-(

38 +5 hkm

2012. aug. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hihi, én is csatlakozom hozzátok! :) Nekem kb 2 hónapja jött ki. De szerencsére nem fáj, semmi gondot nem okoz tulajdonképpen. Az viszont érdekelne hogy szülésnél mi történik majd.

39+4 hkm

2012. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha szerencsétek van, addig nem szültök, amíg el nem múlik.

Ha meg mégis, higgyétek el a legkisebb gondotok is nagyobb lesz egy aranyérnél!

Könnyű szülést mindkettőtöknek!!! :)))))

2012. aug. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az előző babánál szülésnél jött csak elő. Utána hamarabb rendbejött a gátsebem, mint az aranyerem, de fájni szeerncsére nem fájt. Most 2 hete küzdök én is vele, semmi eredmény, szülésnél biztos megint előjön.
2012. aug. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, bár megnyugtató, hogy nem vagyok egyedül, azért mégis bosszantó... na mindegy is, mostmár nem mondom a lánykámnak, hogy várja meg, míg elmúlik (mint eddig), inkább jöjjön amikor ő szeretne.


Könnyű szülést kívánok nektek!

2012. aug. 9. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!