Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Majusban volt egy vetelesem...

Majusban volt egy vetelesem 8. heten. Most ujra terhes vagyok,7. hetben jarok, nem voltam meg orvosnal. Statisztikak szerint mennyi az eselye a mostani sikeres terhessegnek?

Figyelt kérdés
Keresek valakit aki hasonlo cipoben jar mint en, hogy elviselhetobb legyen a varakozas az elso uh-ig.Nem szeretnek aggodni, de neha ram tor a para es felek hogy mi lesz ha O sem marad meg. Hatha van valaki akivel tudnank biztatni egymast! Meg az lenne a kerdesem, hogy lehetseges hogy a magne B6tol legyen hanyingerem? Boldog babavarast mindenkinek!

2012. aug. 10. 17:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

hú én nem értek ehhez, de gratulálok remélem minden rendben lesz,milyen hamar teherbe estél :)

szerintem minél hamarébb menj orvoshoz, ő majd segít abban vagy valami gyógyszerrel ilyesmi, ami megakadályozná hogy elvetélj megint ,

pihenj sokat szedj vitamint, !


27 hetes kismama

2012. aug. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, a teherbeesessel nem volt gond :) Vitamint szedek, 3mg folsavat minden nap,de elevitet csak minden masnap,mert rettentoen hanyingerem van tole. Az igaz hogy mindaddig amig a testhomersekletem nem esik vissza addig nem lehet baj odabent? Koszonom a biztatas, minden jot Neked is!
2012. aug. 10. 18:38
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem októberben volt missed ab-om, de jan.6-án már pozit teszteltem, a doki gyógyszert se írt, mert nem volt panaszom és ez ma is így van, most 36 hetes vagyok. Ne izgulj, nagy eséllyel most minden rendben. Boldog babavárást :)
2012. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 9 hetesen halt el a babám! Utána rá a 2.mensim már nem jött meg! :) Nagyon féltem, de megmaradt! Bár a terhességem elején volt 1 hematómám és véreztem, nagyon féltem. Állítólag, ha átlépsz az akkori héten, ahol történt a baj, utána már kicsi az esély (bár szerintem ezt csak a megnyugtatásomra mondták) Mindenesetre én nagyon féltem végig és addíg el sem hittem, h babám lesz, amíg meg nem szültem! Most a szobájában alszik az én gyönyörű 5hónapos kislányom! Nyugi, minden rendben lesz! Én egyébként használtam az első 12 hétben utrogestan kúpot, tuti ami tuti a dokim felírta! A MagneB6-tól pedig nem hiszem, h hányingered lehet, inkább terhesség miatt van! Én 12. hétig nagyon rosszuk voltam! :S Szóval nyugi és jó babavárást neked!

2012. aug. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a biztatast, maris sokkal nyugodtabb vagyok , ha Nektek sikerult, nekem is biztosan fog :) Remelem legalabbis. Probalok csak pozitivan gondolkozni, de neha nem konnyu,mindenesetre kaptam egy kis erot Toletek,koszonom!
2012. aug. 11. 07:36
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem okt. 20-án volt egy missed ab. :(

Decemberben újra sikerült, most a 37. héten vagyunk és eddig minden rendben, minden eredményem jó :)

2012. aug. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem márc. végén volt missed ab-om, ma vagyok mensi szerint 7hetes. Csütörtökön megyek dokihoz. Eddig nyugodt voltam, tegnap óta nagyon parázok. Amúgy van már egy 2éves kisfiam, és ő előtte is volt már egy vetélésem. Kisfiammal problémamentes boldog terhességem volt. Szorítok neked is! Boldog babavárást, és próbáljuk mondogatni magunknak, hogy most minden rendben lesz!
2012. aug. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
koszi szepen! :) Drukkolok Neked en is, majd irj hogy mi volt az orvosnal! addigis minden jot Neked!
2012. aug. 11. 10:35
 9/16 anonim ***** válasza:
Köszi! Ès te mikor mész orvoshoz?
2012. aug. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
aug 24-re van idopontom,ha minden jol alakul,akkor leszek 8hetes es 5napos. Nagyon varom mar hogy ott tartsunk !:) Remelem minden rendben lesz!
2012. aug. 11. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!