Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy lombik programon vagyunk...

Hajnalka26 kérdése:

Egy lombik programon vagyunk túl a párommal és az első pár hétig nem volt semmi baj szépen nőt a petezsák majd 5 hetesen visszakellet menni ellenőrzésre ahol 12 mm-es volt a petezsákom, de nem láttak szikhólyag sem embrió. Folytatom jó?

Figyelt kérdés
Azt mondta az orvos menjek a helyi nőgyógyászhoz és vetéltessen el. Nos mi nem hagytuk ennyibe a dolgot egy hét után elmentünk orvoshoz 6 hetes voltam és tovább növekedett a petezsák 13,8 mm volt és azt mondta a doki még bár mi lehet egy hét múlva kellett vissza menni ami pont mára esett visszamentünk és a petezsák 12,8 mm volt de szélességre meg nagyobb volt mint múltkor 7 hetes voltam. Most jövő héten leszek 8 hetes és azt mondta az orvos ha nem lesz embrió akkor Missed ab . Ilyenkor mi a teendő van még remény? Mi van akkor ha én 10 hétig szeretnék várni, mert se görcs se pecsételés nincs? Nem csinálok bajt? Lehetek attól még újra terhes? De persze megkérdem dokimat, de kíváncsi vagyok a véleményetekre!

2012. aug. 10. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Őszintén?

7 hetesen már szívhangnak is illene lennie!

Azért persze, várjatok, meg nézessétek meg, hátha, de túlságosan most ne éld bele magad!

Én a helyedben megnézetném már a jövőhéten, nem várnék a 10.hétig. Felesleges reménykedni még 2-3 hétig én nem szeretnék!

Ráadásul ha nem él a terhesség, akkor a vetélés is beindulhat spontán!

Szerintem menj el jövőhéten a dokihoz!

És ha Isten ne adja most nem jött össze, akkor a következő sikerülhet!

2012. aug. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én sem hittem, de sajnos van ilyen vetélés, h közben a petezsák tovább növekszik. ha nincs szívhang, nincs baba, ha a doki hezitál, az azért van, h az időt húzza, hátha közben megjön a vérzésed.

sajnálom, nincs miben reménykedni, ez elment, remélem, a következő sikerül majd.

2012. aug. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!