Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhesen semmi hízás...

20 hetes terhesen semmi hízás és a babám mozgását is van hogy két napig nem érzem, étvágyam sincs de eszek, többször keveset, sokat soha, mert akkor kihányom?

Figyelt kérdés
Nemrég voltam uh-on (1hete kb) és ott minden rendbe volt, viszont másfél héttel kisebb a babám, ugye fog nőni rendesen? Nem lesz vele gond, azért mert én nem hízok? Szerintetek ha szedném az elevitet többet hízna a babám?
2012. aug. 12. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, lehet, hogy fogsz még olyan kérdést is kiírni, hogy nem szedtél-e fel túl sok súlyt.


Sokan nem híznak az első hónapokban.

Én fogytam 4 kilót kb a 21-22. hétig, kifejezetten örültem neki, mivel van rajtam felesleg.

Aztán 2 hét alatt már feljött 2 kiló és többen mondják, hogy most kezd majd elindulni a súlygyarapodás.


Ha normálisan eszel nem kell aggódni, neked hamarabb lesz bármilyen hiánytüneted, mint a babának, hiszen ő parazita módjára elszív tőled minden tápanyagot ami neki kell.

2012. aug. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Soha nem voltam hízékony, szóval nem fogok fogyókúrázni, örülök ha jön fel egy kis súly, bár +20 kilót nem szeretnék! :))) Köszönöm a válaszodat, kedves vagy! :)
2012. aug. 12. 09:49
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

szia!


én mindenképpen szedném az Elevitet!

..és ne aggódj..minden ok lesz!:)

2012. aug. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

20 hetesen már semmi szükség kismamavitaminokra.

Pláne nem az elevitre...

2012. aug. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kedves 4-es nem kötözködés de had kérdezzem meg miért vagy ennyire az Elevit ellen? Igaz hogy sok mindent mondanak róla, de a vitamin az vitamin. Nem?
2012. aug. 12. 10:43
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Elevitet én nem ajánlom inkább folsavat szedjél. Pl Femibiont. Ha rendsesen eszel és változatosan akkor nyugi minden rendben lesz a babáddal. Ő mostr egy kis parazita az ami kell úgy is el fogja tőled venni. De az étkezésre tessék nagyon oda figyelni. Még a nagy növős szakasz még csak most fog indulni.
2012. aug. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%

Rettentő sokan panaszkodtak az elevitre.

Van aki hány, émelyeg tőle, van aki indolokatlanul hízik.

Olvass utána.

2012. aug. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem soha semmi bajom nem volt az elevittől..Sőt senkit nem is hallottam panaszkodni rá.Folsavat mellesleg terhesség elött érdemes szedni terhesen már enm igazán olvass utána.
2012. aug. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az Elevitre nekem sem volt panaszom, nem hánytam tőle, vagyis pontosítok, ha szedtem ha nem akkor is hánytam, stb, de köszönöm a válaszokat :)
2012. aug. 12. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!