Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik használnak...

Kismamák, akik használnak vagy használtak hastartó pántot a pocakjukra, van akinek problémája lett a has-hátizmaival?

Figyelt kérdés

Azért érdekel, mert nagyon sokan szeretik és ajánlják, de vannak, akik nagyon nincsenek mellette ilyen-olyan dolgok miatt (árt az izmoknak stb.). De senki nem tud magával példálozni, hogy valóban ez történt, csak mondogatják, hogy ez meg az lehet...no, keresek olyat, akinek problémája lett a hastartó pánttól!!


Írhat az is, akinek volt és szerette!:)



2012. aug. 15. 19:33
 1/2 Babeli Zurzavar ***** válasza:
nekem volt, a hasfal izmaimnak semmi baja,viszont csak ha jol emlekszem a 30. hettol volt kenyelmes,elotte a honaljamig felmaszott,de lehet en voltam a bena:-) sokkal tobbet hasznaltam a lolly derekmelegitomet amit a varandossagom elott hasznaltam,ugy hogy amikr volt mar pocakom,akkor felbe hajtva vettem fel.
2012. aug. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt és van, Anita hastartó pánt. Nekem segített, mikor tudtam előre, hogy sokat kell állnom vagy mászkálni, mindig felvettem, mert nem éreztem annyira a hasam súlyát (elsőnek ikrekkel voltam terhes rettenetes nagy hasam volt, pánt nélkül asszem talicskával járhattam volna). Most is használom, kivéve akkor, ha egész nap ülök, akkor fölösleges. Ami a hátizmaidon még segít, az a terhestorna, javítja a tartást és nem jön elő hátprobléma vagy derékfájás.
2012. aug. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!