Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma nagyon erősen görcsöltem,...

Ma nagyon erősen görcsöltem, és mérsékelt vérzésem is volt. Nemsokára bemegyek az ügyeletre. Mi volt ez?

Figyelt kérdés

Ma nagyon erősen görcsöltem, és véreztem is. Nemsokára indulok az ügyeletre. Szerintetek mi volt ez? Ugye nem ment el a babám?! Inkább nem is gondolok rá...

11+1 hkm



2012. aug. 17. 21:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Indulok a kórházba, szorítsatok!
2012. aug. 17. 21:02
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Hívd fel az ügyeletet mielőtt bemennél, lehet hogy ők nem tudnak veled mit kezdeni és inkább a kórházba irányítanak. Valószínű pihenésre ítélnek egy jó pár napig. A babád biztos jól van, ne gondolj rosszra. Vigyázz magatokra. Írj hogy hogy vagytok.
2012. aug. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
:( Jajj... Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!!! Majd írd meg! ++++
2012. aug. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon imádkozunk érted!Írd ide, hogy mi volt!
2012. aug. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Remélem minden rendben veletek
2012. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Huhh...

Túléltük, egyben vagyunk! :) A vérzés csak azért volt, mert megpattant egy erem, a görcsölésre meg mondták, hogy vegyek be MagneB6-ot.

2 hét ágyfogságra vagyok ítélve, de a babámért megéri.

2012. aug. 17. 21:57
 7/12 anonim ***** válasza:
Örülök hogy jól vagytok, vigyázz magatokra! Jó pihenést!
2012. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

vigyázz a babára nagyon és akkor ha nem muszáj fel se kelj az ágyból :) szorítok és jelentkezz néha hogy megvagytok még :)


21+2 hkm

2012. aug. 18. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hű! Ez egy igazán örömteli és kellemes csalódás volt számomra! :) Bevallom, én a legrosszabbra gondoltam, de nem is mertem írni, nehogy rádijesszek! Szívből kívánom, hogy ennél nagyobb baj sosem legyen!

Boldog babavárást kívánok!!!!

2012. aug. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Megvagyunk. Még mindig egyben. :)

11+6 hetes vagyok most, 2 nap múlva megyünk a 12. heti uh-ra.

2012. aug. 22. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!