Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. gyerek után ugyan úgy...

3. gyerek után ugyan úgy néztél ki mint pl a 2. után? Jobban megviselt testileg a dolog?

Figyelt kérdés
köszi!
2012. aug. 18. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
uhh ez engem is érdekelne!
2012. aug. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen :-))))


ugyan olyan kerek vagyok mint voltam :-)

túlkép egyik terhesség sem "rontott" rajtam fizikálisan

sőt mintha több energiám lenne

2012. aug. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rajtam az első gyerek szülése (és a terhesség) rontott sokat (csíkok lógás stb.) a 3. már semmit se változtatott sőt mivel eléggé intenzíven sportolni és fogyózni kezdtem a szopi vége után ezért kilóra vékonyabb vagyok mint az első baba előtt. De a cicimen látszik a 3x1 év szoptatás és a hasamon is csúnya a bőr. Nem halok bele persze meg felöltözve nem látszik, de tény.
2012. aug. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kötényhasamat az elsőnél szereztem,a harmadik után kicsit lógni kezdett a cickóm is,és bár volt rendesen tejem,be sem lövellt úgy (nem lett akkora belövellt állapotában) mint az első kettőnél.

Ezt leszámítva semmi gond.Gyorsabban "helyre jöttem",a kilók is hamar leszaladtak rólam. :-)


Üdv:3lányos,15hkm

2012. aug. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!