Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetesen van olyan aki...

31 hetesen van olyan aki 10-nél többször keményedik egy nap. Mennyire normális ilyenkor a napi többszöri keményedés? Aggodom mert én elég sokszor keményedek. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp szólj róla a dokinak és szedj magne B6-ot. Én is sokszor keményedtem kb a 30. héttől, aztán kiderült, hogy elkezdett nyilni a méhszáj, úgyhogy feküdnöm kellett, de végül kihúztuk a kiirt előtti 4. napig. Szóval ne aggódj, de beszélj a dokival és pihenj amennyit tudsz!
2009. júl. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 33 hetesen kezdtem,és mindjárt 5 perces keményedésekkel.Másnap a dokim mondta hogy szedjek magnéziumot,és pihenjek minél többet.Lehet ám a meleg miatt is.Magnézium jó rá.


38 h

2009. júl. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
magne b6 semmit nem ér, 3x1 magnesii citricit szedj, az jó, sokkal erősebb! olcsóbb is. 400 valamennyi 30 szem! pihizz, én is 31 vagyok, és nekem is sokat keményedik
2009. júl. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 34 hetes vagyok, de nem keményedek, de én a 16. héttől 3*2 magnesi citricit szedek, úgy tudom hogy erősebb mint a magne b6.Mondjuk ennek ellenére mégis kinyíltam.

2009. júl. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

10 keményedés az már tuti,hogy sok...! Feltétlenül említsd meg a dokidnak! Nekem mikor kiderült,hogy kinyíltam,kérdezte is,hogy nem görcsöltem,vagy nem keményedtem? De nem..,nem éreztem...Viszont gondolom nem véletlenül kérdezte ezeket...Viszont én is azt gondoltam,hogy sokat keményedtem...,és kiderült,hogy mikor ezt gondoltam,akkor rosszul értelmeztem a dolgot... Szóval ilyenkor már a bordáidnál is tud rugdosni a baba,tehát odáig kell érezned,hogy bekeményedik kőkeménnyé a hasad...De az egész alulról,az alhasadtól,a bordádig,meg oldalt,meg mindenhol...Szóval az egész hasadnak bekell,hogy keményedjen..! Te ezt érzed? Mert én,mikor azt gondoltam,hogy keményedek,én csak alul éreztem,mikor általában felkeltem valahonnan,hogy olyan kemény a hasam,hogy csak na....És megkérdeztem legközelebb,mikor mentem NST-re,hogy igazából mit is kell érezni,és akkor mondta ott,aki vizsgált...


Üdv.:37 hetes kismama

2009. júl. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!