Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam dokinál és mondtam...

Ma voltam dokinál és mondtam neki, hogy a teszt szerint terhes vagyok és hogy nem akarom megtartani. Megvizsgált és azt mondta a 13-14-ik hétnél tartok és nem lehet elvetetni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
tanulok, nincs munkám, az apa nem akarja válalni. . . nem tudok elmenni dolgozni, mert hamarosan meglátszik, stb. . .
2007. aug. 24. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
huh, nagyon nem jó amit irtál. kérd ki orvosok véleményét, és vannak segitő szervezetek, keress egypárat, és mond el a gonod, hátha segítenek
2007. aug. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
hm...igazábol düh van bennem,hogy olvastam a problémádat,mert nem ahoz kell ész,hogy gyerek legyen!ha tudtad,hogy nem tudsz vállalni egy babát,miért nem védekeztél?és ha már be csuszott miért nem mentél elöbb orvoshoz?az a baba sose kért meg hogy hozd világra,mostpedig ha felnö mindig ott lessz benne az a kérdés,hogy mit ártott ö,és miért nem szeretted?rengeteg anya neveli egyedül a gyermekét,csak azért mert nem képes el dobni!miért nem ülsz le a szüleiddel,és mondod el nekik,lehet,hogy segitenének meg oldani??!rengeteg nö szeretne gyereket,és nem sikerül nekik valami miatt,tudod te,hány nö szeretne most a helyedbe lenni?gondold át,mert lehet hogy soha nem bocsájtod meg magadnak,és egyszer az a gyerek oda fog állni eléd,hogy meg kérdezze miért?tudsz majd rá megfelelö,elfogadhato választ adni?
2007. aug. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap sok idö hamarabb kellet volna dokihoz menni még ha tartottál is (lehet )a dologtól.Ülj le szüleiddel és beszéljétek meg higgadtan a dolgot nehogy a végén megbánd döntésedet ,azon már nem érdemes gondolkodni hogy mi miért és hogyan történt,de biztosan sikerül megoldást találni a dolgokra .Sok sikert.
2007. aug. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

TÖBB EZREN VÁRNAK ÖRÖKBEFOGADÁSRA, MERT NEKIK NEM LEHET GYEREKÜK. TEKINTSD MISSZIÓNAK ÉS VÁLASZ EGY OLYAN HÁZASPÁRT KÖZÜLÜK? AKI A LEGMAGASABB ÉLETNÍVÓT TUDJA A LEGNAGYOBB SZERETET MELLETT BIZTOSÍTANI A LÁNYODNAK ÉS A FIADNAK. (ESETLEG MÉG A LÁTHATÁS IS BELEFÉR A NÉGYETEK KAPCSOLATÁBA. HA NEM, AKKOR IS ÁLDÓ IMDSÁG MELLETT FOGJÁK EGYMÁS KÖZÖTT A NEVEDET EMLEGETNI.)

üdv.: hegedor

2007. aug. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Elég bután viselkedtél, hogy csak most mentél el orvoshoz!

De ezen már nem tudsz változtatni!

Beszélj a szüleiddel, és ha tényleg nem akarod megtartani a babát, add örökbe!

2007. aug. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Ez esetben szerintem is a legjobb megoldás az örökbe adás... Mindenesetre nem lennék a helyedben! Ha ilyen körülmények között vagy, mégjobban körültekintőnek kellett volna lenned a szex terén, és hogy ki a párod, mennyire számíthatsz rá... (Nem akarok bunkó lenni)

Te döntésed. Az én páromat egyedül nevelte fel az anyukája. Neki felvállalta az apukája, csak elváltak. Pénzt nem adott, de ajándékokat (ruha, cipő, nyaralás...stb.)vett neki. Ez azért más. De mindig is csodálom őt, hogy egyedül kiállt egy ekkora feladatot. Volt hogy egyszerre több munkát vállalt....stb. Nem egyszerű. De nyilván megérte. Mérlegelj! A te életed (és mostmár a babáé). Mindenesetre sokan örökbe fogadnák biztosan... Döntened kell hogy le tudsz-e mondani róla....stb. Mérlegelj hogy hogyan jobb ez a rossz helyzet.

2007. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

üdv mindenkinek,itt a kérdező....utólag is köszönöm a válaszokat,és a tanácsokat a Manó megszületett(Krisztián névre hallgat?)

,elmúlt egy éves és nem adtam örökbe,sok örömem van benne,apuka változatlan tiltakozik ellene,de találtam másikat,csak még a másik nem tudja,hogy megtaláltam:-).

soha nem fogom megbánni,hogy megtartottam.az örökbefogadás nem jöhetett volna,ha megszültem az enyém.

nagyon okos és egészséges.

2009. febr. 3. 19:15
 8/8 anonim ***** válasza:

gratulalok!!!! nagyon jol dontottel! nagyon buszke lesz rad a kisfiad ha felno! nagyon sok boldogsagot es jo egeszseget kivanok nektek es sok sikert az uj kapcsolatodhoz!

31 hetes km

2010. jan. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!