Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az, hogy miota...

Miért van az, hogy miota terhes vagyok egy csomo szemölcs jött rám? Vagy nem azért?

Figyelt kérdés
A nyakam a mellem a honomalja környéke,mitöl? És még a mellbimbom köré is jött :( 37 hetes kismama.
2008. máj. 12. 18:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ilyen nagyon apro szemölcsök
2008. máj. 12. 18:47
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is szeretném tudni!!Nekem az egész testemen nagyon sok jött ki és bár már megszültem ezek szépen rajtam maradtak.
2008. máj. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan ezeken a helyeken jött ki, igen-igen aprók.

De pl. a mellem alatt 1-2 nagyobb is van.


Nekem azt mondták el fognak múlni, ha megszületik a baba-nagyon remélem.


40 hetes kismama

2008. máj. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ezt kerdeztem En is a heten,es valaszoltak paran,akik szinten ugyan evvel a problemaval kuzkodnek.

Nekem is az arcomon,nyakamon,es a honomalja kornyeken jottek ki.Vki azt irta,h neki borgyogyasz mondta,h semmit nem szabad vele csinalni,terhesseg utan ezek elmulnak.En nagyon remelem,h igaza lesz,es nem kell mindegyiket leszedetnem.

23 hetes kismama

2008. máj. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia,nekem is jöttek ki ilyen apró szemölcsök a mellemnél,de én ezt csak pár napja vettem észre.De én rajtam még vannak ilyen barna foltok nyakon,háton,arcon is,voltam 1 hónapja bőrorvosnál azt mondta a barna foltok elmulnak,de azok a szemölcsök nembiztos.Ha szülés után 1 hónapig nem mulna el akkor sajnos ott fog végig maradni.Hát akkor nagyon jól fogok kinézni nyáron,telis tele szemölcsökkel a mellemen.Az első babámnál is voltak ilyen barna foltjaim,de szülés után szépen eltüntek.üdv 35 hetes kismama.
2008. máj. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A terhességtől van. Nekem is jöttek ki a nyakamon. Rossz hír: nem mindenkinek múlik el (konkrétan én még nem találkoztam ilyen kismamával). Jó hír: van rá ecsetelő, amivel le lehet szárítani, nem kell leszedetni. De csak terhesség után.
2008. máj. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
HÁT ÉN VETTEM RÁ ILYEN SZEMÖLCSIRTOT AMIT TERHESEN IS LEHET HASZNÁLNI,ÉS LESZÁRITJA ,ÉN AZZAL KENEM,REMÉLEM LEPOTYOGNAK,MERT AZ MÉG HADJÁN HOGY VAN RAJTAM BÖVEN,DE HOGY A MELLBIMBOMON IS VAN EGY CSOMO MEG A BIMBOUDVAROMON AZ ELÉG KEMÉNY,JA ÉS OTT KENNI SE MERNÉM SEMMIVEL :( AZZAL MI LESZ? :(
2008. máj. 13. 07:55
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Nekem csak a bimbópitvaron van, de nagyon megijedtem először meert azt hittem vmi vírusos szemölcs.Még picit mindig tartok attól, hogyha megszületik a baba és szopizik vhogy átvándorol a kis arcára.A bőrgyógyász azt mondta nem vírusos, de nem lehet tőle megszabadulni, majd szoptatás után le lehet égetni.Fasza, szép lessz a mellbimbóm..:o(
2008. máj. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Újta én.... azért hozzáteszem,h ogy elvileg a hormonháztartás felborulása miatt van.Bőrszínű lapos szemölcsök, de valamelyik közülök olyan mintha lógni kezdene és elkezdett feketedni a vége, később teljesen elszárat én meg "lepiszkáltam"
2008. máj. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Ha még itt vagy,megirnád mi lett a szemölcsökkel? Elmultak? És mi volt az az ecsetelö,és használt-e?
2009. júl. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!