Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hónapos terhes vagyok, még...

5 hónapos terhes vagyok, még ilyen nem történt, hogy megfázzak! A védőnőm gyógyszereket akart fel irattatni, én ellenkeztem. Valamilyen természetes gyógymóddal szeretnék kilábalni belőle. Házi praktikát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:

mézes tea,bioparox orrspray(orvos írja fel), stodal szirup.

Még szoptatás alatt ezeket használtam úgy 3-4 nap alatt teljesen rendbe jöttem.

2012. aug. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi :)

a mézes teát már lassan liter számra iszom, párologtattam is de nem használt.

A gyógyszereknek várandóságom előtt sem voltam híve, most meg aztán végképp.

2012. aug. 29. 14:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is átestem egy elég durva megfázáson,mikor vártuk a kisfiamat.Én is a Stodal szirupra esküszöm+ az OSCILLOCOCCINUM pellet.Mind a kettő homeopátiás.Én egyébként butaságnak tartottam,hogy használhat bármit is és tényleg hatásos!!Lehet nem olyan intenzíven lábalsz majd ki a betegségből,mint egy antibiotikummal például,de a babára nem ártalmas.És mellette mézes,citromos tea!
2012. aug. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Stodal!

Én 32 hetesen voltam olyan beteg,hogy ha nem kezdem el a Stodal-t, ráment volna tüdőmre!

Ittam én is mindent, ami természetes, de be kellett látnom,hogy magamnak is ártok vele.

A stodal ráadásul homeopátiás!

2012. aug. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

fokhagyma


én egy-két gerezdet megettem esténként, volt hogy magába is, hamar segített


főzhetsz hagymateát is, az is nagyon jó és nem leszel hagymaszagú


és c-vitamin

2012. aug. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Holnapra nem lesz semmi bajod: csöppents az orrodba vöröshagyma-fokhagyma levet. 24 óra alatt elmúlik a nátha. Emellé készíts fokhagyma -méz szirupot. Fokhagymát préselsz, ráöntesz mézet , leszűröd.

Biztos lehetsz benne, hogy nem kell gyógyszer!

Jobbulást!

2012. aug. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meggyógyultál?
2012. szept. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!