Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha vkinek meghal a kisbaba a...

Ha vkinek meghal a kisbaba a hasában v kiderül vmi rendellenesség a 12. hét után, ott meg kell szülni a babát rendesen, v van lehetőség császárt kérni ilyenkor?

Figyelt kérdés
érdekelne h átélt e már vki ilyet..mert gondolom nagyon nehéz ezt feldolgozni..és ha még meg is kell szülni..
2012. aug. 31. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:

6.5 hónapos voltam amikor kiderült hogy egy rendellenesség miatt a baba meghalt. Mivel nem hallottak szívhangot,és nem volt mozgás így rendesen meg kellett szülnöm. Már nem emlékszem mit,de kaptam egy olyan infúziót amivel tolófájásaim lettek,és simán megszültem.

Az eset lassan 5 éve volt. Gondolom azóta változott a helyzet.

2012. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nagyon sajnálom és nagyon köszi a választ!

remélem jól vagy azóta!

ilyenkor nagyon fáj a szülés ugye? jobban mint az élőnél gondolom mert itt nem "segít" a baba.

2012. aug. 31. 21:29
 3/6 anonim ***** válasza:

ált megszülik a nők 99%-ban

mert az a "gyorsabb" kevésbé megterhelő a szervezete számára és gyorsabban felépülnek belőle hamarabb lehet újra próbálkozni

fizikailag


kérni császárt nem lehet ilyen esetben

max elrendelik ha már a anya élete is veszélyben van


a lelki része már más dolog az a rosszabb :-(

2012. aug. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Már nem emlékszem hogy mi fájt jobban. A szülés ami göcsökkel járt vagy a tudat hogy bár szülök,de én sosem viszem haza, még nevet sem adhatok neki. (bár nem is akartam nevet adni,mert akkor erősen kötődtem volna hozzá)

Azt viszont tudom,hogy nem vajúdtam órákat mint mások. Amint megkaptam az infúziót már szültem is. Viszonylag gyorsan ment. Még gátvágás sem volt,mert elég pici volt..

Mielőtt még megkérdeznéd. Nem láttam (nem is mutatták meg) és kérésemre nem mondták meg a nemét. Így könnyebb volt elviselnem.

2012. aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a fájdalom szerintem függ attól is h mekkora az elhalt baba

és az anya fájdalom küszöbétől is

2012. aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a barátnőmnek is meg kellett szülnie a 21. héten. :,(
2012. aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!