Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Színtelen, szagtalan, nyálkás...

Színtelen, szagtalan, nyálkás vízszerű, lehet elfolyt a magzatviz, fájás nincs?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 01:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem a kórházat kellene hívni? Elfolyik a magzatvized, vagy legalábbis valami cucc, és egyből a gyakori kérdések jut eszedbe. Különös.
2012. szept. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mennyiség?

Ha elfolyt a magzatvíz irány a kórház, nem baj, ha nincs fájás!

2012. szept. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Remélem már megvan a babád :)
2012. szept. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt a 36. hét körül, kórházban megnézték, nem a magzatvíz volt. Bővebb folyás. Persze menj be, nézesd meg, de szerintem nem az lesz. A magzatvíz nálam nem színtelen volt, hanem enyhén rózsaszínes, és amikor az folyik, azt fel lehet ismerni ;)
2012. szept. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen volltam kórházban,még az előtt hogy itt irtam volna csak a kérdésbe nem tudtam beleirni,csak itt is megakartam kérdezni! de ténleg állitolag nem az volt nem tudom! de köszönöm a válazokat kivéve a z elsőnek mert ő roppant jo indulatú volt.
2012. szept. 6. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!