Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Mi a véleményetek...

Kismamik! Mi a véleményetek az ovus teszetkröl? Van értelme próbálkozni vele, vagy felesleges? Esetleg sikerült valakinek így a terhesség?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat
2012. szept. 6. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Több hónapig próbáltuk az ovu teszt szerint, de amúgy is óramű a ciklusom azt is mutatta mindig ugyanakkor 14 nap volt az ovu, de semmi, nem jött össze. Jónással kiszámíttattuk és mensi utáni 2-3. nap volt a Jónás napom terhes is lettem:-) 12hkm
2012. szept. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen jó volt a ciklusom, mértem a hőmérsékletem az is mutatott ovulációt. Az ovu teszt pedig nem :S.
2012. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi használtunk ovu tesztet és abból derült ki, hogy sokkal később van nekem, mint általában kéne...aszerint össze is jött.

36 hkm

2012. szept. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem igen!!

Érdekes mert előtte hónapban voltam dokinál és nézte a tüsző nagyságát, ami szerint abban a hónapban a 17. napon volt ovulációm.(ebben a hónapban nem voltunk együtt)

A következő hónapban, ha nem veszek egy ovulációs tesztet, és az előző hónapból indulok ki, akkor biztos nem sikerült volna, ugyanis az első tesztet mikor megcsináltam csak úgy kíváncsiságból, hogy hogy néz ki a 9. napon és totál pozitív lett. Erre még aznap akcióba lendültünk, aminek meg is lett az eredménye , most vagyok 14 hetes:))

2012. szept. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is azzal lettem terhes. Nem akartam újabb babát, így ovuval védekeztünk a megszakítás mellett. A teszt szerint abban a hónapban nem is volt peteérésem :)
2012. szept. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon bejött, előtte nem sikerült, utána egyértelműen kimutatta az ovu teszt, hogy előtte rosszkor próbálkoztunk, mert a 17. napon volt ovum. Aznap és másnap együtt voltunk, és össze is jött a baba :)


17 hetes kismama

2012. szept. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!