Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljesen kiborultam. Harmadik...

Teljesen kiborultam. Harmadik gyerekünket várjuk, két lány van eddig és mindenki azt kérdezni: Na fiú lesz? Nem is tudjuk még és egyébként is teljesen mindegy, csak egészséges legyen! Volt így valaki?

Figyelt kérdés
Elvesztettünk tavaly egy babát a 23. héten, tudom mi az hogy egészséges legyen, nekem nem közhely. Mit kell szerintetek erre válaszolni, mikor mindenki azt akarja tudni "végre, fiú lesz-e". Ez nem kívánság műsor....és még mi sem tudjuk, azt mondta a doki korai még.
2012. szept. 7. 20:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Küldd el őket a jóbüdös francba.

Sajnálom a babátokat :(

2012. szept. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Igazabol nem erdekel, hogy fiu lesz-e! Az erdekel, hogy egeszseges legyen!

Nyugodj meg....! Vagy legalabbis probald meg. En marcsak azert is, hogy szemetkedjek ha tudnam sem mondanam meg...azt mondanam mindenkinek, hogy ha kibujik majd meglatjuk!

Nekunk meg csak egy Kicsink van. Tolem is allandoan kerdezik: mikor jon a kovetkezo?! Honnan a francbol tudjam?! Kislanyt szeretnetek ? ( Kisfiunk van) Nem bakker oroszlant....

2012. szept. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt majd szüléskor kiderül, mert eddig nem lehetett látni.
2012. szept. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt amit le is írtál! Nektek csak az számít, hogy egészséges legyen! Szeretitek a gyerekeket, nagy családra vágytatok, úgyhogy az, hogy kisfiú v. kislány lesz a baba háttérbe szorul. Dolgoznak a hormonjaid, ezért érzékenyebb vagy, de próbáld meg a gyakori "fiú lesz?" kérdést nem a szívedre venni!! Kívánok neked és a pocaklakónak is egészséget!
2012. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igazatok van. De hiába szeretnék én fiút vagy épp lányt, nem is ezen múlik, egyszerűen ebbe nem lehet beleszólni, nem lehet eldönteni, szerencse kérdése. A mi doktornéninknek 5 lánya van, orvos házaspár, biztos vagyok benne ha tehettek volna vmit akkor legalább egy fiúka lett volna:-) De a nemrég született unoka is lány:-)
2012. szept. 7. 20:35
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ha már arról van szó, hogy ki mit szeretne, miért gondolják azt, hogy ha valakinek van 2 lánya az tuti fiút akar? Egyáltalán nem biztos.


Nekem egy fiam van, ha kérdezik, hogy lesz e tesó akkor azt mondom majd talán valamikor...és mindig mondják, hogy jó lenne egy kislány is igaz?

Hát ha választani lehetne akkor még egy fiút szeretnék, csak ez nem így működik.


Van egy ismerős arab házaspár akik nem vetethetik el a babát a vallásuk miatt. 4 fiút szült a nőci tervezetten, de ő már 2.-nak is kislányt szeretett volna. Most becsúszott az ötödik gyerek aki megint fiú lesz és az orvos apa hónapokig titkolta a feleség elöl, hogy az ne utálkozva várja a gyereket. Mindig azt mondta, hogy most nem jól fekszik stb.

2012. szept. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Avery ***** válasza:
100%

Mondd azt, hogy még nem tudjuk, de egyébként nekünk mindegy. Jó határozottan!!

Ne vedd a szívedre, az emberek automatikusan kérdezik ezt... Kitartást és jó egészséget kívánok, remélem hogy minden rendben lesz!!!

2012. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan így van 2 lányom, és folyamatosan kaptam a megjegyzéseket." Remélem képesek vagytok összehozni egy fiút is", vagy mentünk 4d-re és anyós:" ha nem fiú haza se gyertek". Köszi.. Csak azért is lányt akartam, de fiú lesz. Most mindenki azzal jön, hogy "végre", meg "ugye boldog vagy"? Én csak annyit szoktam rá mondani, hogy "nem bántam volna, ha kislány ő is".
2012. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok:-) Még csak 12 hetes vagyok így tényleg nem tudjuk....csak nagy a hasam, azt hiszik 5 hónapos vagyok:-) Ma azt gondoltam, megmondom a dokinak ne mondja meg! Nem is akarom tudni, úgysem tudok változtatni rajta, örülünk ha kibújik bármi lesz is:-))))
2012. szept. 7. 20:53
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
mond azt amit érzel hogy neked csak az számit hogy egéséges legyen ,más nem .de vanak akiknek számit hogy fiu vagy lány lesz a harmadik,atol függöen hogy miböl van több fiubol vagy lánybol nekik az egéség melett a neme is fontos.
2012. szept. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!