Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 Hetes 4D ultrahang! Elmenjek?

18 Hetes 4D ultrahang! Elmenjek?

Figyelt kérdés
Jövő héten leszek 18 hetes és már nagyon szeretnék 4d ultrahangra menni. A neten nézegettem fotókat, voltak nagyon aranyosak, de voltak olyanok is melyektől inkább megijedtem, kicsit félelmetes volt még a baba. Merjek elmenni?
2009. júl. 29. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
ne menj, mert nem fog normálisan látzsnai semmi, inkább később menj majd, amikor nagyobb lesz a baba
2009. júl. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

Ne. Ügysem látsz semmit még belőle.

Azt hiszem a 23.hét környékétől ajánlják

2009. júl. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Én voltam 18, 24 és 36 hetesen is 4d-s uh-n, és a legszebb képek a 18. hetin lettek!!! Akkor még belefér mindene a képbe, és gyönyörű arányaiban formás kisbaba. A 24. héten soványkásabbak még, akkor annyira nem éri meg elmennni, és most a 36 hetesen kis gömbölyű volt már a kisfiúnk, ekkor is tetszett nagyon. Én nagyon ajánlom neked a 18. hetet!

Boldog babavárást!


36+6 hetes kismami

2009. júl. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Menj nyugodtan!Ahogy előttem írták,itt még egyben lehet látni a babát.Mi 17 hetesen voltunk,bukfencezett,megmutatta a kis kukiját és a végére elaludt úgy, hogy közben mosolygott.Erről még kép is készült.Szóval,nekünk hatalmas élmény volt!

29 hetes km.

2009. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 13 hetesen is voltam 4D-n, igaz, nem mozizni, hanem genetikai szűrésen, emiatt csak néha váltottak át 4d-re, de már ennyi idősen is nagyon jól kivehető volt minden porcikája.

18 hetesen is ugyanilyen okból (genetika) voltam 4d-n, szintén nem mozizni, akkor egy pillanatra már láttam az arcocskáját is, és már akkor teljesen megvoltak a jellegzetes vonásai!

29 hetesen végre csak mozizni, gyönyörködni mentünk 4d-re, és bizony itt már sokkal több gondot jelentett, hogy egyáltalán lássunk belőle valamit, mivel a feje fölé pakolta a lábait, az arca előtt keresztbement a köldökzsinór, a fejét teljesen belenyomta a medencecsontba, és mivel már szűkös a hely, nem igazán lehetett drasztikus helyváltoztatásra bírni.

Szóval ha van lehetőséged többször is elmenni, akkor nyugodtan engedj most a kíváncsiságodnak most is, legfeljebb elmész még majd később is. Ha csak egy 4D-t szeretnétek csináltatni, akkor szerintem úgy a 23-25 hét környékén menj, akkor már kezd husisodni is, viszont még van helye forgolódni, mozogni.

2009. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha van lehetőséged szerintem mindenképp menj el :)

nekem ezek a múlt héten készültek: 18+5-nél

[link] -nem a legjobb minőség, csak lefotóztam a képet, egyébként szép éles. És gyönyörűen mutatta már a kis pofikáját, és teljesen egyértelmű volt az is, hogy ő is leányzó :) Első babával a 25. héten voltam, talán annyi különbség volt, hogy ott ő már kerekebb, husisabb volt, de még így is megdöbbentő, a hasonlóság a két baba között :) Én nem bánom, hogy most mentem :)

2009. júl. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem fogod megbánni, ha mész, mert nagyon nagy élmény.

Ez 18. hetesen készült:

[link]

Ez a kép pedig 26 hetesen:

[link]

Ezeken a 4D-s vizsgálatokon legalább tetőtől-talpig átnézik a babát, hogy egészséges-e, nem kórházi futószalag...



31 hetes pocis

2009. júl. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!