Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utoljára július 18-án volt...

Utoljára július 18-án volt meg a menstruáciom. Az összes terhességi tünet megvolt. Ma reggel nem éreztem semmit, és most görcsölök, úgy érzem, meg fog jönni! Elment a baba?

Figyelt kérdés
utoljára juli.18.-án volt meg a menstruáciom.az összes terhességi tünet meg volt,ma reggel nem éreztem semmit,és most görcsölök,ugy érzem meg fog jönni!el ment a baba?annyira szeretnénk!
2007. aug. 26. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hasonló helyzetem, de nekem júli12-én volt utoljára, csak se tünetem, se menszi. Az orvosom azt mnondja, hogy várjak, de tudnám mire. még vizsgálatot sem csinált. Én azt javaslom neked is, hogy csinálj egy tesztet, aztán magánrendelésre menj el és ott kedvesebben fognak veled bánni. Tisztelet a kivételnek.
2007. aug. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg állapotos lenél,normális eleinte a has fájás.

csinálj egy tesztet,anak már ki kell,hogy mutassa.

De lehet,hogy csak késik.

Ha a baba elmenne,erös görccsel,és érzéssel járna.

Vigyázz magadra.

2007. aug. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi,az (érze´ssel),az ve´rzéssel akart lenni!!!
2007. aug. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Csinálj tényleg egy terhességi tesztet. Amennyiben az pozitív mindenképp menj el orvoshoz és mond el neki mi a helyzet. Én mondjuk magánrendelésre jártam eddig is és ezek után is oda fogok. A pénzedért - bár szomorú - foglalkoznak veled. Ha a teszt negatív, attól még elmennék a helyedben orvoshoz.

2007. aug. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is voltak görcseim az elején, és azt hittem meg fog jönni. De semmi se történt, és az orvos is azt mondta, hogy normális, ha enyhe görcsök vannak.

Ha véreznél az viszont baj!

Menj el dokihoz minél előbb.

2007. aug. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!