Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S. mensiszerű görcsölése...

S. O. S. mensiszerű görcsölésem volt hajnalban, nehezen múlt el, kérem írjon, aki átélt ilyet!? 35h km.

Figyelt kérdés
Megne Citritet szedek 3x2-őt, most is bevettem gyorsan, nagy nehezen elmúlt. Normális ez? Jósló? Már a 29 héten is volt hasonló, azóta ez a második alkalom. Másnak is volt ilyen, és meddig bírta, mikor szült?
2012. szept. 11. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
volt benne valami rendszer? Amúgy lazán lehet simán jósló fájás! nekem volt hogy 1 órán keresztül is tartott 5 percenként aztán ahogy jött el is múlt!
2012. szept. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mivel kb. 4-5 heted, vagy kicsit több van hátra a terhességedből, a szervezeted gyakorol a szülésre. Ha egyéb tünetet is tapasztalsz, akkor inkább menj orvoshoz, hogy nézzen meg. Lehet, hogy már elkezdtél tágulni, de attól még a babád még jó darabig bent lehet. Nekem anno a 35. héttől szülési fájásaim voltak többször is, elment a nyákdugó, kinyilt a külső méhszáj 2 ujjnyira, mégis csak a 38. héten szültem meg.
2012. szept. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó a megnyugtatást, azért bemegyek a kórházba. Egész nap rendszertelenül vannak enyhébb görcseim. Biztos, ami biztos, bemegyek megnézetem magam.
2012. szept. 11. 13:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!!Én ugyan igy voltam mint Te, tegnapelőtt éjjel arra ébredtem, hogy mensiszerűen görcsölök kb fél percig aztán elmúlt és 5 perc múlva megint. Ez kb 3 - 4 szer ismétlődött. Tegnap és ma is napközben is érzem, nem annyira erős mint akkor éjjel, de kellemetlenül görcsöl.

35hkm

2012. szept. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!