Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Kérlek benneteket...

Kismamik! Kérlek benneteket szmoljuk ki, hány hetes vagyok?! Az utolsó menszim június 26-án kezdődött, abban meg biztos vagyok, hogy a babám július l5-én fogant. Orvoshoz először augusztus l7-én megyek, mert addig szabin van.

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 08:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

4 hetes vagy, gratulálok :o)


Szülés kalkulátor

Szülés várható időpontja: 2010-04-02

Fogamzás feltételezett ideje: 2009-07-10

Betöltött hét: 4

Hátralévő napok száma: 246

Trimeszter: első


[link]

2009. júl. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
VALÓSZINŰ 4HÉT ÉS 6 NAPOS TERHES VAGY,gratula!!!Aprilis 2-re leszel kiirva kb.
2009. júl. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Menses szerint nézik a dokik, hiába tudod, hogy nem félidőben fogant...

De uh alapján fognak úgyis kiírni, amúgy meg a mensessel számolt időpontokból vonj le 5 napot, az a valós :)

2009. júl. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egyidősek lehetünk! Még az orvoshoz is erre az időpontra jelentkeztem be! Milxen kicsi világ. Jó babavárást.
2009. júl. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy idős vagyok veletek :)Hát ez nagyon jó!
2009. júl. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is :)
2009. júl. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is.majdnem.Júni 19.-én jött meg utoljára.
2009. júl. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, olyan tapasztalatlan vagyok, tele vagyok félelmekkel. Első nagyon tervezett babánk lesz, és 23 éves vagyok. Pár napja aznap amikor meg kellett volna jönnie, nagyon gyengén barnáztam, de azóta elmúlt teljesen, csak annyira félek.

Olyan jó, hogy ilyen sokan vagyunk egyidősek, és olyan jó, hogy ennyi segítőkész tapasztalt kismami is van itt :-)


Mindenkinek sok jót kívánok, és szeretettel várom írásaitokat priviben is, hogy a későbbiekben hogy alakulunk

2009. júl. 30. 12:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is egyidős vagyok veletek, nekem jún. 30-án volt meg utoljára. Boldog babavárást!!:))
2009. júl. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én már 15 hetes vagyok, nekem is első baba és az elején nekem is nagyon bonyolult volt ez a számolgatás, mert nekem sem akkor fogant a baba, amikor a "hivatalos" peteérésem volt, hanem kb 9 nappal később, úgyhogy az első ultrahangnál megijedtem amikor a doki közölte, hogy mekkora a baba. Rögtön hazaszaladtam és megnéztem, hogy ekkora mérethez mennyi idő tartozik, és láttam, hogy vagy kicsi az időhöz képest, vagy nem jó a kalkulátor szerinti számolás.

Azóta megnyugodtam, beállt minden. A kalkulátort úgy használom, hogy az utolsó mensim napjához hozzáadok 9 napot, amit kiír, hogy hány hetes vagyok, ahhoz képest nézem, mekkora a baba.(vagyis mekkorának kell lennie) Pontosan úgy fejlődik, ahogy le van írva.

Nagyon jó babavárást! Ne aggódj, belejössz!

2009. júl. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!