Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13hetesen érdemes 4d-s ultraha...

13hetesen érdemes 4d-s ultrahangot csináltatni? tényleg ki tudnak szurni vele szinte minden rendellenességet? arra is nagyon kiváncsiak lennénk már most, hogy fiu-e, vagy lány. nagyon drága egy ilyen vizsgálat? gyor kornyeken hol csinálnak ilyet?

Figyelt kérdés
2008. máj. 15. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia.Még korai lenne.Egyismerösöm volt,azt mondták egészséges a baba,mégis egy vesével,és 9újjal született.Egy szép élme´ny marad.Nekem a 17.héten mondták meg,hogy lány.Attól is függ,hogy mutassa-e maga´t.Ha nem vagytok tehetösebbek,megkönnyíti a pénztárcátokat egy kicsit.Pontosan nem tudom,hogy most mennyibe kerül,de nekem anno 15000ft-ba került.
2008. máj. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én voltam 13 hetesen, tényleg nagyon profin szűri a lehetséges rendellenességeket, de nézd meg, hová mész, mert ez csak akkor áll, ha jó orvos csinálja.

Amúgy már akkor nagy élmény volt, és kiderült, hogy fiú. Ez azóta sem változott, most 23 hetes vagyok.

Én Pesten voltam 12 000 Ft volt, de a dokit az itthoni orvosom javasolta, mert nagyon jó.

Szóval, ha rá tudod szánni ezt az összeget, menjetek el! Az én férjen egy hétig a föld fölött volt utána:-)))

2008. máj. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 15 hetesen voltam, a védőnőm ajánlotta, mert ilyenkor még picurka, és belefér a képbe. Igen, sokkal jobban látható, ha valami baja van (de miért is lenne?). Azt már meg tudták mondani, hogy fiú, azóta minden UH ezt igazolta (először mindig a fütyijét mutatja a készüléknek).

12000 Ft volt Budapesten, ebben 1 db (általatok kiválasztott) színes fénykép van, 1 CD tele fotóval, és 1 DVD az egész vizsgálatról és mozizásról.

Itt meg tudod nézni a Győr környéki 4D rendelőket:

[link]

2008. máj. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat.öszintén szolva megkönnyebbültünk,ennél sokkal magasabb összegre számitottunk...
2008. máj. 15. 17:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Az én magánorvosom Budapestan 8eFt-ért csinál egy 4d-s Uh-ot. 13 hetesen voltunk a múlthéten és akkor már megmondta, hogy kisfiam lesz!!!

Azu első két gyermekemnél is megmondta, hogy fiam vagy lányom lessz-e és igaza lett!!

A legjobbakat!

2008. máj. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Semmiről nem vagy lekésve. A 26. hétig érdemes elvégeztetni, mert a 26. héten még a teljes teste látszik a felvételen. 13 hetesen véleményem szerint még ne menj el, mert nem biztos, hogy látni fogtok mindent. Várj még egy pár hetet! Én 21 hetes vagyok és még nem voltam. Most készülünk, de már nagyon várom!!
2008. máj. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!