Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Írjatok légyszi! Jár valaki a...

Írjatok légyszi! Jár valaki a miskolci Semmelweis kórházban Dr. Hardonyi András szakrendelésére? Milyen orvos? Megbízható? Jól csinálja a terhes UH-ot is? Nem hentes módjára nyúl a nőkhöz, kismamákhoz?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászt akarok váltani a terhességem idejére,és az interneten őt látom kiírva a szakrendelésekhez.És érdeklődnék,hogy ő milyen orvos?
2012. szept. 12. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem hozzá járok, de azt tudom, hogy van egy stílusa. Meg elég nagyok a kezei, néha durván vizsgál. Az igaz, hogy szakmailag jó, de nemcsak ő van szakrendelésen, sőt ő elég keveset. Osztályvezető főorvos így mindenki odafigyel a betegeire, viszont szerintem már túl öreg, ahhoz, hogy rábízzam magam. De ez az én véleményem. Én elég problémás eset vagyok, de sikerült odafigyelő, rendes, megbízható orvost találnom, aki a legjobb az uh-on, és nem pénzéhes. Kihez jártál eddig?
2012. szept. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ő a főgóré a semmelweisben. szörnyen drága lesz! :S
2012. szept. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát akkor majd nézek mást.A nőgyógyászati UH-on keddenként ki szokott akkor lenni?Mert 3 hét múlva,kedden mennem kell UH-ra,és senkit nem ismerek a Semmelweis-ben,soha nem jártam oda.NEM AKAROK FOGADOTT ORVOST,AZÉRT IS ÍRTAM ÚGY,HOGY SZAKRENDELÉSRE AKAROK JÁRNI!!Nem magánra!!Eddig Szerencsre jártam az Sztk-ba,ott volt a nőgyógyom,akihez területileg tartozom,de mivel lekerültem Tiszaújvárosba lakni,így 40km van közöttünk,és mivel nincs autónk,így nem tudok 2-3 hetente járni hozzá,viszont Miskolcra van buszjárat,ezért szeretnék a Semmelweis-be járni vizsgálatokra.Amúgy is ott fogok szülni.
2012. szept. 13. 13:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azt nem tudom melyik nap ki van, számomra ez elég zavaros amit ott csinálnak, úgy értem, hogy mindegyik ki be szaladgàl. De nem kell aggódni, akárkivel találkoztam ott, eddig mindenki normálisan beszélt velem. Pedig én is most járok oda ennél a terhességnél. Akárki lesz is biztos jó szakember, ott nem igazán hallottam, hogy bunkók lennének. Egyedül Hardonyi kicsit keményebb.
2012. szept. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem csütörtökönként kell járnom akkor vagy Pócsi Tamás van a másik doki neve nem jut eszembe :/ de az is rendes nagyon. Egyébként ha nem akarsz fogadott orvost akkor lakcím alapján sorolnak majd be h hova kell járnod. Ultrahangot meg nem ők végzik hanem a folyosó elején van egy szoba ott egy nagyon kedves nő van aki csinálja. Legalábbis amikor én megyek mindig ő van. Hihetetlen kedves.
2012. szept. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát..a párommal Tiszaújvárosban lakom,de ez csak a tartózkodási hely..és a tiszaújvárosiakat a Semmelweis kórházba viszik szülni.Úgyhogy valószínű,hogy én is ott fogok. :) Ezért is akarok oda járni vizsgálatokra.
2012. szept. 14. 21:58
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én Hardonyihoz járok, igaz magánrendelésre.

Nagyon csípem, nekem semmi rossz tapasztalatom nem volt vele eddig. Tényleg úgy néz ki, mintha egy mogorva, bunkó lenne, de ha megismered, teljesen más kép jön le róla. Vicces, normális... Vizsgálatkor nem durva, nem hentes módjára nyúl az emberhez. Az is egy nagy hülyeség, hogy baromi drága! Én csak ajánlani tudom!

Az uh-ot legtöbbször szonográfus csinálja, nagyon kedvesek, aranyosak. A 18 hetest csinálja rendes doki (nekem Hajas volt).

2012. szept. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia!


Dr.Szemán György is abba a kórházba rendel nagyon rendes!Csütörtök és azt hiszem pénteken van ott!

2012. okt. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!