Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes állapotos vagyok,...

AdriKris kérdése:

17 hetes állapotos vagyok, néha alhasamban huzódásos érzést érzek, volt hogy orrfújáskor is. Amikor hátamra fekszem alig birok felkelni, mert fáj a derekam, a fenék csontom, szóval meg ha sokat mozgok. Aztmondják ez normális. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

#derékfájás #17 hetes #húzódás #fenékcsont fájás
2012. szept. 13. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is ez volt kb ugyanekkor mint neked. Nekem a kismama masszázs segített, azóta semmi bajom. 25hkm
2012. szept. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és magnéziumot is szedek azóta, lehet ez is segít.
2012. szept. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!

ugyanígy vagyok bár a derekam nem ennyire fáj, de érzem azt is! A húzodás megvan amikor ugy mozdulok akkor mintha begörcsölne. Most kezdett el nőni a pocakom is és minden feszül odabent ez azért van.

Boldog babavárást!


17hkm

2012. szept. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat remelem...koszonom!amugy megyek jovoheten dokihoz,mar aligvarom...es tik voltatok genetikai vizsgalaton?mert nallunk korhazban nincs ilyen vizsgalat,csak onnan kuldenek el privathoz...en meg nem mentem,mivel azt a penzt eltudjuk fontossabb dolgokra is kolteni,hiszen regen sem volt es akkor is tok egeszseges gyermekek jottek vilagra...nem hiszek a genetikaban...es meg annyit hogy ijezgetnek,hogy minnelo tobb penzt hajtsonak be...hallottam mar peldakat sajnos...
2012. szept. 16. 09:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Van ennél fontosabb?

Régen sem volt? Erre szokták írni, hogy mosógép sem volt, akkor most a patakhoz jársz mosni? Mert régen sem volt mosógép? Este gyertyafénynél ücsörögtök?

Telefon sem volt régen, most miért használod?

Mire vállaltál gyereket, ha nem fér bele egy ilyen vizsgálat?

Nézd meg, hogy régen hány gyerek halt meg napjainkhoz képest.

Látom, hogy régi a bejegyzés, de nem tudok szó nélkül elmenni mellette.

2019. nov. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!