Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetesen normális ha csak...

21 hetesen normális ha csak naponta kb kétszer jelentkezik be a babám? (reggel és este)

Figyelt kérdés
másfél hete éreztem Őt először, az első napon csak 3 picinyke rúgást éreztem
2012. szept. 13. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
igen,mert minden baba más!hidd el lesz olyan is,hogy alig várod majd,hogy abbahagyja! :)
2012. szept. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális.Az enyém is ezt csinálta:) Most meg..... szombaton lettünk 29hetesek és azóta már akkora legény lett,hogy megállás nélkül,szünet nélkül izmozik:)
2012. szept. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
persze hogy normális :) mozog ő többet is csak ilyenkor még nem minden mozdulatát érezni mert még van helye :) vagy lehet hogy lustika még, majd lesz idő amikor azt fogod várni mikor fárad már el :)
2012. szept. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!