Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetesen kétnaponta szedek...

17 hetesen kétnaponta szedek gravidát és naponta magnéziumot ez igy elég? Illetve 2 kg híztam eddig elég e sok e? illetve még nem érzem a babum mozgását pedig második baba 20 hét körül már kell hogy érezzem nem?

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
en is majdnem 17 hetes vagyok, hetente 4x szedek elevitet, magneziumot nem es mast sem. 15. en ereztem eloszor a babam mozgasat, azota folyamatosan, nekem is masodik. en 1.5 kgt hiztam, tobbet szeretnek mert negyon sovany vagyok (elso gyerekemet 2 evig szoptattam, 47 kgra fogytam le, bar mindig 55 korul voltam es nem szeretem ezt a sovanysagot) szoval most is hosszu szoptatasra keszulok es szeretnek kicsit meghizni bar nem ragad ram szinte semmi...amugy jol vagy ? nott a pocakod? en ejjel legalabb 1x felkelek wczni es naponta is tobbszor kell, ez kellemetlen es faraszto (marmint hogy nem tudok vegig aludni mar ejszakat) es rendesen erzem ahogy no a hasam, valtozik a testem! februar 28ra varjuk a kisfiut. te tudod mar a nemet?
2012. szept. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jol vagyok nöt a pocakom relativ .... már nagyon nagyon várom a babmozgast
2012. szept. 17. 10:48
 3/5 A kérdező kommentje:
február 23 ra vagyok kiirva még nem derült ki fiu vagy lány3 héten belül kiderül:D:D
2012. szept. 17. 10:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Dejóó:) Én február 20-ra vagyok kiírva de sajnos még nem mutatta meg,hogy fiú-e vagy lány...bár szerintem fiú.....

28-án megyek ultrahangra akkor kiderül...:)


nagyon várom én 1kg-ot híztam de a szuper aranyos védőnő szerint 2kg-ig jó 16 hét alatt... Nagyon várom már a mozgását én is...

2012. szept. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én Elevitet szedek 2 naponta semmi mást nem. Én is febr. 23.-ra vagyok kiírva, de még mi sem tudjuk, hogy fiú-e vagy lány. Ezidáig 3 kg jött fel, de szerintem ez a nászút miatt van, mert ott annyit ettem :) A baba mozgását ha hátamra fekszek talán érzem, kis pici buborékolást a hasam alján. Nem tudom, hogy ilyet kell érezni, de van még időnk és egyre jobban fogjuk érezni a pici rugdosását.


Boldog babavárást! :)

2012. szept. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!