Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székrekedés MagneB6-tól....

Székrekedés MagneB6-tól. Tapasztalt ilyet más is? Ha igen, akkor más magnézium készítmény jobb?

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 14:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Én 4 napja szedem napi 2X (21 hetes vagyok) és azóta van problémám, előtte minden rendben volt ilyen téren..Van összefüggés
2012. szept. 17. 14:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 3x2-t szedek naponta, nálam nincs összefüggés a széklettel, egyáltalán nem vagyok székrekedős. Terhesvitamint vagy vasat nem szedsz véletlenül? Azok fognak. Persze az is lehet, hogy a te szervezeted így reagál a magnéziumra...
2012. szept. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Terhesvitamint már régen szedek, ráadásul most ritkított is az adagon orvosom.

Én sem vagyok székrekedős (sőt az ellenkezője inkább) ezért gyanakszom a magnéziumra.

2012. szept. 17. 14:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a magneb6-tól három hétig hasmenésem volt. (napi 6 vagy 9 szemet szedtem,görcstől függően). Úgyhogy abba kellett hagyni,azóta meg székrekedésem van.

38hkm

2012. szept. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szörnyű hasmenésem volt tőle, abbahagytam és azonnal elmúlt. Egyél inkább pezsgőtablettás magneziumot.
2012. szept. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!