Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Járt valaki mostanában Pécsen...

Járt valaki mostanában Pécsen a szülészeti klinikán 4D-s ultrahangon?

Figyelt kérdés
Labossa Gusztáv az orvosom és hozzá szeretnék menni, mik a tapasztalatok mennyi idős mozit csinálnak, mennyibe kerül és képet is adnak? Köszi a válaszokat előre is
2012. szept. 19. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, csak szonográfus mozizik nem doki, 15-20 perc, kb 10.000 ft, kapsz képet, talán dvd-t is?


De kérdezd meg a dokidat, hátha meg tudja mondani! Én Mohácson voltam tavaly, és most is oda megyünk majd. Az egy órás és doki csinálja, mindent kapsz ugyanúgy, mint itt, ugyanúgy 10e ft. Csak ajánlani tudom.

2012. szept. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha megtudtál valamit írnál privit? Mert én is 4d-s uh-ot keresek, a Davinci klinikán elég drága, 15-17eFt. Mohács meg 60km nekünk.

2012. szept. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze írok,kaptam időpontot 3.-ára és az orvosom csinálja, Labossa Gusztáv, úgy hogy biztos alapos lesz, amúgy is az szokott lenni:)10.000Ft azt mondták a telefonba
2012. szept. 19. 11:42
 4/6 anonim válasza:

A Davincin csak 9900ft, a legjobb ár Pécsett, ugyanaz csinálja mint a szül klinikán,

[link]

2012. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Mesélnél milyen volt? És kaptál képet vagy csak videót?

2012. okt. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok, képet nem kaptam csak videót, az is csak kb 15 perces,de a lényeg nekem az volt,hogy a saját orvosom csinálta és nagyon alaposan átnézett mindent,bár képnek nagyon örültem volna. Ha nem ő csinálta volna,akkor Mohácsra mentem volna,ott állítólag 10.000-ért 1 órás videót és képeket is kap az ember.
2012. okt. 17. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!