Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy esztek, hogy ne...

Ti hogy esztek, hogy ne hízzatok el nagyon?

Figyelt kérdés

Szeretnék minél kevesebbet hízni,amúgy is 68 kg-val kezdtem a terhességet.

Zöldséget.gyümölcsöt eszek éjjel-nappal,abból nincs hiány.Sőt,már unom.Mit javasoltok?A kenyérről alig tudok lemondani,szeretek jókat enni stb.

Esetleg van olyan kenyér ami alacsony szénhidrát tartalmú?A Norbi-s kenyér milyen?



2012. szept. 20. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Én mondjuk nem nagyon kívánok enni...nem is híztam sokat,a 39. hétben vagyok,3. baba,6.5 kilót híztam.172 centi vagyok,és 65 kilóról indultam.Sokféle olyan kenyér van,aminek alacsony a szénhidrát tartalma,nézz körül pl.a Tescoban.
2012. szept. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

En kotelezo jelleggel dietan vagyok es azota nem hiztam semmit. A baba no es a pocakom is de kg nem.

Nem ehetek semmi! cukrosat, kerulni kell a lisztet. Van egy szeletelt kenyer amit eszek, ra van irva h csokkentett szenhidrat tartalmu. Coopban realban is lehet kapni.

napi 5x kell ennem de keveset (igy sose vagyok ehes). Az etkezesek kozott min 2 oranak el kell telnie es nincs nassolas semmi kozben!


egyebkent azert egyel mindenfelet ne csak zoldseget gyumolcsot mert feherjere es szenhidratra is szuksege van a babanak a novekedeshez. A koplalas tilos. Nekem pld nem szabad kevesebb szhidratot se enni mint az eloirt. Tehat vegyel magadhoz mindenfele dolgot. A cukorra egyaltalan nincs szuksege a babanak. (Gyumolcsjoghurt, turorudi ezek is cukrosak ne felejtsd)


jo babavarast!


26h km

2012. szept. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És hány szelet kenyeret eszel egy nap?
2012. szept. 20. 19:27
 4/6 anonim ***** válasza:

na jó..

azért a terhesség nem a fogyókúra ideje.

mindent szabad enni csak mértékkel.

az más,ha diétázni kell orvosi javallatra.

2012. szept. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem is akarok fogyózni,ez eszembe se jutott. Nem is tudnék :)

DE ez az h még mértéket sem nagyon tudok tartani.Mit javasoltok?

2012. szept. 20. 20:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem baj ha kerulod a cukrot meg lisztet. Az boven eleg. Es a rendszeres de keves etkezes.

kerdezted hany kenyeret eszek, en 2 szeletet szoktam reggelire meg uzsira is. Csirkemell sonkaval sajttal zoldseggel, teljesen jollakok.

2012. szept. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!