Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tarthatnám meg a...

Hogyan tarthatnám meg a következő terhességem?

Figyelt kérdés
Májusban volt sajnos egy spontán vetélésem, 9 hetes volt a baba.Most lassan letelik a várakozási idő és én elkezdtem idegeskedni.Nem tudom mit tehetnék amivel megtarthatnám a következő picit? Hogyan készítsem fel a szervezetem és a lelkem? 30 éves vagyok. Kérlek segítsetek!
2007. aug. 27. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudom nehéz, de próbálj meg nem idegeskedni. Amennyit lehet, egyél friss gyümölcsöt, zöldséget, hogy a vitaminraktáraid feltöltődjenek. Talán így finomabb, mintha bogyókat ennél. Kerüld a füstös, zajos helyeket, naponta szánj magadra elég időt. A problémáidat jó, ha megtudod beszélni a pároddal, vagy egy jó barátnővel.
2007. aug. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak azt tudom javasolni, hogy ne igedeskedj, az csak árt a babának.

De mást nagyon nem tudsz tenni, hiszen valószínűleg egészségesen élsz, stb.

A spontán vetélésnek oka van, valószínűleg nem lett volna egészséges a baba. Nem mondom, hogy örülj neki, hogy elment, mert ez nagyon guszutstalan dolog lenne tőlem. De próbáld úgy felfogni, hogy a természet így rendelkezett felette. A mostani babád pedig remélhetőleg egészséges lesz, és nem lezs vele semmi baj!

Gondolj szép dolgokra, és arra, hogy nem lehet semmi baj!

2007. aug. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen valóban azt mondják, hogy akkor vetélődik el a baba ha súlyos rendellenessége van. Viszont az is lehet, hogy esetleg kisfiú vagy kislány volt és nem bírtad kihordani. Barátnőm minden kislányát elvetélte és két fia van jelenleg. Könnyű mondani, hogy ne idegeskedj, de az orvosod azt mondta, hogy képes vagy kihordani egy babát akkor KÉPES VAGY rá. Lehet hogy használna neked a Gravida vitamin, hogy minden tápanyag meg legyen a szervezetedben és így te is megtettél mindent. Vigyázz magadra, ne emelj, ne ugrálj. És ne IDEGESKEDJ legfőképp.

2007. aug. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

SZIA!


Nekem is májusba volt vetélésem,mi mostmár próbálkozunk.Szerintem élj ugyanugy mint eddig,mert nem te döntöd el hogy megmarad vagy sem.én szedek elevitet,magzatvédő multivitamint,a többit meg a természet eldönti.Persze nem örülnék neki ha eez a baba is elmenne,de ha egészségtelen ,még mindig jobb,minthogy az egész élete szenvedés legyen.Ne görcsölj.Sok sikert

2007. szept. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!