Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. terhességem, futhatok 2...

3. terhességem, futhatok 2 naponta 4-5 km-et ha eddig is? A dokim szerint ha nincs panasz akkor igen, de mi számít panasznak?

Figyelt kérdés
Nem régóta úgy egy éve futok, most babás lettem és persze vannak tüneteim (mindjárt megjön érzés, ilyen tompa görcsölés épp hogy érezni nem fáj vagy ilyesmi).Szeretek futni és nem akarok sokat hízni(persze tudom ez másodlagos dolog). Nem volt panaszom az első két terhességnél se, nem nyíltam, vagy görcsöltem idő előtt,túl is hordtam őket.
2012. szept. 26. 14:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%
Én a legelején nem futnék, nehogy leváljon. Inkább intenzívebben sétálj, vagy többször kisebbeket.
2012. szept. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ja, és panasz pl a görcsölés vagy vérzés.
2012. szept. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
18%
2 naponta 4-5 km-t futni? és ez a 3. terhességed? És 2 naponta veled fognak futni a nagyobbak is, vagy őket hova teszed?
2012. szept. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
??? Arra gondoltál már hogy este futok mikor a férjem itthon van és vigyáz rájuk? :)))
2012. szept. 26. 14:24
 5/26 A kérdező kommentje:
Nincs vérzés meg görcs sem. Az a baj ha most 12 hétig nem futok (vagy mi számít elejének...) akkor teljesen kiesek a gyakorlatból és olyan lesz mintha teljesen előről kezdeném az egészet akkor meg már növekvő pocival nem hiszem hogy nekiállok:(
2012. szept. 26. 14:26
 6/26 anonim ***** válasza:
42%

Az elején szerintem ne fuss,akkor még olyan sok minden történhet.Szerintem a 15. hét környékétől már simán,főleg ha a dokid sem tiltott el tőle.

Azt gondolom, had legyen már a TE "problémád" hova teszed a másik kettőt,nem erre irányult a kérdésed.Csak hát megint a jóindulatú emberek...

Kedves utolsó!Hallottál már az oviról és iskoláról?Csak érdeklődnék,hogy felétek is van ilyen intézmény?Mert oda bizony gyerekek járnak(=lehet szabadideje az anyukának).

2012. szept. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Nem fogsz kiesni 2-3 hét alatt a gyakorlatból,emiatt ne izgulj.Esetleg ha kicsit belustulnak az izmaid, a 2. alkalom után ismét menni fog minden.Tapasztalatból tudom!
2012. szept. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
67%
Akkor futkossál nyugodtan, isten ments attól hogy kiess a ritmusból vagy miből. Legfeljebb elvetélsz, de az már csak mellékes probléma.
2012. szept. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Dehát akkor nem 2-3 hét esne ki hanem 10-12...:(( Egyszer egy sérülés miatt 8 hétig nem futottam és mintha előről kezdtem volna olyan volt :( És ugye azt mondják hogy lehet sportolni ha edzésben vagy és eddig is csináltad azt a mozgásformát, de ha eddig terhesség előtt nem sportolt az ember akkor nem terhesen kell elkezdeni legalábbis mindenhol ezt olvastam eddig.
2012. szept. 26. 14:31
 10/26 anonim ***** válasza:
69%
Az első 12 hétben nem futnék,a leválás miatt.Illetve,ha futsz,akkor csak kevesebbet,mondjuk 1 km.csak,vagy gyors séta.Utána már futnék,de azért nem 4-5 km-t.Sajnos,a baba áldozatokkal jár,lemondással,kár kockáztatni.
2012. szept. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!