Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Menstruációs fájdalomhoz...

Menstruációs fájdalomhoz hasonló érzés bajt jelez 31 hetesen most először?

Figyelt kérdés

Soha nem fájt semmim, az elejétől fogva problémamentes vagyok, leszámítva napi 1-2 enyhe haskeményedést pár hét óta, ha sokat gyalogolok.

Ma viszont már legalább 1 órája egyfolytában fáj alul a méhem, mint amikor régebben megjött a vérzésem.

Nem fáj különösebben, de eléggé érzem és kellemetlen.

Nem keményedés, az sosem fájt.


Azért aggódom, mert sosem tapasztaltam ilyet a pozitív teszt óta.

Vajon csak én vagyok tudatlan és ezek után ez is normális lesz, vagy lehet valami probléma?


Orvosom nincs, így nincs kit felhívnom, mielőtt ezt tanácsoljátok.

Magnéziumot vettem be és pihenek, mégsem múlik.


2012. szept. 28. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Pedig mindenféleképpen meg kéne nézetned magad egy orvossal, mert ez akár bajt is jelezhet! Nekem a 24. héten volt ilyen, kb. 5-10 percenként jött ilyen menzesz-szerű görcs. Kiderült a méhnyakam rövidült meg. Onnantól kezdve nem lehetett nemi életet élni, napi 2 Magne B6 és dolgozni se mehettem többet. De a kislányom a 39. hétre született. Szóval irány a doki, hogy minden rendben legyen!!!


További szép babavárást!

2012. szept. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem meg azt mondja a dokim, hogy ami "kellemetlen", az benne van a normális kategóriában.

De hogy megnyugodj, nézesd meg magad.

2012. szept. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem se volt dokim,de szerintem jobb ha elész oda ahova terhesrendelésre jársz.Veszteni valód nincs,ha meg valami van legalább jó helyen vagy.Én nekem is szúrkált gyalogláskor és a vége az lett,h megrepedt a burok,próbálták visszatartani, de nem sokáig szóval a 34+5 napra megszületett a gyönyörű Kisfiam.Hála Istennek,mert képzeld: a Baba csomót kötött a köldökzsinórra és ha tovább bennt marad :( Szóval menj dokihoz.nem baj,ha hülyéneknéznek,vagy azt mondják csak nyekeregsz!Ez a te Babád! Inkább nézesd meg magad! további probléma és fájdalom mentest Babavárást kívánok
2012. szept. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A mensiszerű görcs ilyen idősen, akár jósló fájás is lehet.Zuhanyozz le meleg vízzel, ha elmúlik, az volt.
2012. szept. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Közben elmúlt szerencsére magától.

Nem vagyok "paramami", ilyen miatt biztos nem rohannék kórházba, csupán újdonság volt, ezért aggódtam.


Utánaolvastam azóta, szerintem is a legelső jóslófájásom volt, lehet, hogy a reggeli bevásárlás okozta.

2012. szept. 28. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!