Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok nekem mondani általán...

Tudnátok nekem mondani általános terhes tüneteket?

Figyelt kérdés
Légyszi ne linkeket küldjetek, hanem külön írjátok le! Előre is köszi!
2012. szept. 28. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Leírom ami nálam volt:

-gyakoribb pisilés

- a nemvárt napja körül gyenge has-szúrka

-felpuffadt a hasam

Később: elkezdtem émelyegni mindenre, gyanúsan.

(De nem lettem fáradékonyabb, nem ettem többet , nem lettem "idegesebb", nem fájt a fejem..stb.)

2012. szept. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

gyakoribb pisilés

derékfájás

has szúródás

valakinél rosszul lét,hányás,hányinger,hasmenés

hőemelkedés,mindent büdösnek érzel...

2012. szept. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Milyen is pontosan az a hires "has-szurka" ?
2012. szept. 28. 23:32
 4/6 anonim válasza:
Nekem is szurt a hasam,vagy feszitett.fura érzés,főleg ha beakarod huzni a hasad akkor érzed.állandó álmosság és gyakori pisilés. és nembírom a kávét.6hkm
2012. szept. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hasonlóak. Nekem súlyos hányásom volt már 1. hónapos kortól is(korház),émelygés, orrvérzés,hasi görcsök,undor mindenféle kajától. Csak a főtt krumpli ment le. Ezek már súlyosabbnak számítanak,engem kiírtak veszélyeztetett terhesnek.
2012. szept. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ezek de enyhébben általános tünetek lehetnek. Lehet hasfájás is,görcsös,szúrkálós,teltség érzés. Általános gyengeség,fáradtság.
2012. szept. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!