Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés után mindenképp kell...

Vetélés után mindenképp kell progeszteron tartalmú gyógyszert szedni a terhesség megtartása érdekében?

Figyelt kérdés
Ha igen, mikor kell elkezdeni? Pozitív tesztkor vagy már előtte?
2012. szept. 29. 12:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Attól függ mi bajod volt.
2012. szept. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem. A progeszteron csak akkor segít ha valaki igazoltan progeszteron hiányos és ez áll a vetélés hátterében.Van doki aki biztos ami biztos vetélés után felírja, más doki szerint pedig teljesen felesleges.
2012. szept. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
a vetélés okát nem vizsgálták meg.
2012. szept. 29. 12:36
 4/13 anonim ***** válasza:
pozitív teszt után szokták elkezdeni. de a vélemények megoszlanak. egyes orvosok úgy tartják,ha a terhesség egészséges és nincsenek problémák,nem kell használni. szerintem ártani nem árt!
2012. szept. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyon ajánlom a Women's cream-ot! Nincs mellékhatás, szinte 100%-ban felszívódik és csak jót tesz! Előbb tudsz teherbe esni és a vetélés esélyét is csökkenti. Nézz utána:-) 16hkm
2012. szept. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Pozitiv teszt után adják. Nekem is adták, de nem segített. Mostani terhességemnél is kaptam. (Véreztem az elején, azért kaptam.) ÉS MOST 18 hetes vagyok. Semmit nem okoz, ha szeded és nem kell. :) Remélem hamarosan boldogan szedheted.
2012. szept. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
akkor azt ajánlod, hogy pozitív tesztkor rögtön menjek orvoshoz, hogy felírhassa a progeszteront?
2012. szept. 29. 18:53
 8/13 anonim ***** válasza:
Az a krém amit ajánlottam PROGRESZTERON hormon, beállítja a felborult szintet és olyan magasan tartja hogy terhes tudj lenni, egyszerűen nem is értem miért gyógyszert akar valaki mikor lehet természetes módon is gyógyulni....
2012. szept. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó! amiről mi beszélünk "gyógyszer", valójáb csupán egy hormon. semmi mást nem tartalmaz. vagyis biztos van még benne valami,mert ugye a progeszteron nem hüvelygyöngy formájában fordul elő,de azt sem tudod velem elhitetni,hogy krém formájában megtalálható a természetben! szóval az általad említett krém is biztosan tartalmaz valamilyen anyagot, vagy kezelik valahogyan,mert egyszer krém lesz belőle!

Kedves kérdező! igen, pozitív teszt után irány a nőgyógyász és kérd,hogy írja fel! lehet,hogy ezt magától is megtenné,de biztos,ami biztos! nagyon-nagyon sok sikert kívánok a babócához! :) 14hkm

2012. szept. 30. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!
2012. szept. 30. 08:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!