Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik terhesség alatti rosszulé...

Akik terhesség alatti rosszuléttől szenvednek/ szenvedtek, kerültetek emiatt vicces, kellemetlen szituba?

Figyelt kérdés
én pl a munkahelyemen nem értem el a wc-t és kitaccsoltam, a hajam is olyan lett. még nem tudták benn , hogy baba van a dologban, és hecceltek a kollégák, hogy biztos buliztam az éjjel és sokat ittam. a kézszárítóval szárítgattam a hajam és , mert az is kapott...
2009. aug. 4. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát igazán csak otthon történtek velem ilyen dolgok, más előtt nem igazán.Egyszer olyan hirtelen jött rám a hányinger, hogy nem értem ki a wcre, csak a kandalló melletti fatartóba végeztem el a dolgot.A férjem csak lesett.

Viszont egyszer pont pici babát látogattunk, miután hazamentek a kórházból, és dajkáltam, mikor éreztem hogy forog a gyomrom, nagyon rossz volt, nem tudtam hirtelen mit tenni, óvatosan letettem a babát az ágyra, és mondtam hogy most mennem kell mert telefonálnom kell.Alig értem el a wcre.De akkor mondjuk nem voltam terhes, hanem lett egy jó kis gyomorrontásom.Na azt nem felejtem el soha.

2009. aug. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a férjemmel épp a bankba tartottunk,a bejárat előtt elájultam.Már jó nagy hasam volt.Nem volt éppen vicces,de az ottani dolgozók nagyon segítőkészek,rendesek voltak.A férfiak(biztonsági őrök) leblokkoltak,nem tudták mi van,de a nők egyből leültettek,hoztak vizet,vizes ruhát.Addig maradtunk míg jobban nem lettem.
2009. aug. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb 12 hetes lehettem,mikor nem hogy a wcre,de a házba sem értem be.Anyáék kapujáig bírtam.Ott aztán kitaccsoltam,utólag már vicces kicsit :)
2009. aug. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pár utólag vicces sztorim van, de ezek otthon történtek:

Egyszer a kocsiba hánytam be, egy zacsiba, majd egy parkolóban furikáztunk, hogy hol van kuka kidobni a csomagot.

De olyan is volt, hogy az ágyban ültem, párom adott egy bögre teát, és amint elfordult visszajött a tea az ágyra.

Tegnap pedig a kád szélén ült és mosta a kezét, mikor elkezdtem mögötte hányni a kádba. Éppen beértem a fürdőbe, ő a vízcsobogástól nem hallott. Mikor megfordult, hogy mit csinálok és meglátott, csak annyit mondott, hogy Úr Isten és kiment... :D

2009. aug. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Villamoson utaztam, éreztem, hogy le kell szállnom. Le is szálltam időben, csak éppen előrehajolni nem tudtam, és végighánytam magam, jót mosolyogtak rajtam. Nem látszik még semmi rajtam, biztos azt gondolták, hogy részeg vagyok.

Kocsival utaztunk, készültem zacskóval, sikerült is beledobdi a rókát, csak a zacsi lyukas volt:(

2009. aug. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

látom ti is el vagytok látva a rókás dolgokkal :)

jobban érzem magam, h nem vagyok egyedül :)

2009. aug. 4. 13:26
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok Csajok! hát nekem is van mókás sztorim, persze akkor úgy égtem, mint a szalmakazal :)

terhes tornán voltam, már az utolsó pocakos heteket tapostam, amikor egyszer csak kiszaladt egy puki. pont vége volt a zenének, mindenki hallotta.ááááá!!!!

azt hittem elsüllyedek, de a többiek úgy tettek, mintha semmi sem történt volna, amiért nagyon hálás voltam.

akkor napokig zaklatott a dolog, ma már nevetek rajta :)

most a második babámat várom, és reménykedem, többet ez az égés nem fordul velem elő. elég egy életben egyszer, nem?! :)

2009. aug. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:D ez ari :) szegény ez ciki lehetett, de szerintem szunyiban azért ők is eregettek ... :)
2009. aug. 5. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!