Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » El vagyok keseredve és várom...

Pici30 kérdése:

El vagyok keseredve és várom a pozitív válaszokat ami kicsit megnyugtat.20hetes kismama vagyok.3. gyerekemet várom! Most derült ki hogy kisbabám fejében vagy egy 7mm-es és egy 1-2mm-es ciszta! Ki járt már hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam így, csak nálunk nagyobb ciszták voltak...ezek pár hét alatt felszívódnak, nem okoznak gondot!

Ne hagyj h rád ijesszenek...

rám sikerült, már azt hittem meg kell szülnöm a babám....aztán utána néztem és rájöttem h ez tök gyakori eset...

én elmentem pesten genetikushoz, Dr Hajdú Krisztinához aki megnézte....még csak magzatvízvételt* sem kért, azt mondta nem kell ....és milyen igaza lett :) !!!!!!!,,,,*

azóta már 15hós, okos egészséges nagyfiú :))

belinkelem a régi kérdéseimet!!!



amúgy ajánlom a doktornőt hogy nézz el hozzá!!!!!!

minek vegyenek magzatvizet is akár ha nem kell ???

még a lábujjait is megszámolta a fiamnak amúgy :)))

2012. okt. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amúgy az afp meg a 12 hetes eredménye milyen lett ?
2012. okt. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

(ez egy régi válaszom amúgy egy másik anyukához aki szintén úgy volt mint mi )

látod az én babám cisztája sokkal nagyobb volt és jól van :)

szerintem a tiédnek is kezd felszívódni mert az az 1-2 mm már semmi szinte


Ez csak egy MINOR JEL, ami azt jelenti hogy ha uh során a doki nem lát a babán eltérést akkor tök egészséges (mert ez egészséges babáknál is előfordul)...baj akkor van ha uh során találnak nála rendellenességeket(rosszul tartott láb, szabálytalan szívműködés, fülek rossz helyen vannak...stb...) ha nincsenek ilyen jelek akkor tök egészséges a baba!!!!!!


Nekünk egyik oldalon 11 mm másik oldalon 8 mm volt a ciszta. Elmentünk azért genetikushoz (Istenhegyi úton dr Hajdú Krisztinához aki a legismertebb genetikusok egyike) és őcsinált ultrahangot és mondta hogy nem kell magzatvízvétel sem...nincs semmi baja a babának és a ciszta fel fog szívódni!!!(ez minden esetben felszívódik, olyan nincs hogy ne szívódjon fel)...


Nálatok uh-on minden oké volt ? A másik h tök jó a kombinált teszted eredménye uh ne aggódj, makk egészséges babád lesz!!! Én mivel mikor ez kiderült tök sokat aggódtam (utólag tudom h feleslegesen) mert ez a ciszta egyáltalán nem rossz dolog ha más nem párosul hozzá!! tök normális egészséges babáknál is!!


most 20 ht km vok

Remélem tudtam segíteni, szólj ha van kérdésed!!!!!!


(tudom ajánlani Dr Hajdú Krisztina doktornőt ...15 000 ft de még az újait is megszámolja a babádnak és legalább megnyugszol és cd.-n megkapod a vizsgálatot!!!)


Utólag csak azért ijesztett meg a ciszta mert rajta kívűl senki nem mondta el érthetően nekem h ha nincs mellette más akkor ettől nem kell megijedni!!!!


Jó baba várást!!!!

2012. okt. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat.Nem is tudjátok mennyire megnyugodtam.Az eredményeim tökéletesek lettek.A nyaki redőm:1.8,orrcsont megvan,az AFP:0,91,genetikai ultrahangon mindent normálisnak látott a doki:szív,végtagok,hólyag,gyomor.Csak ezek a ciszták amik aggasztanak!Méretei is tökéletesek,se nem kisebb,se nem nagyobb!Mozgolódik.Szerintem fel fogom keresni a doktornőt hogy tényleg megnyugodjak!Köszönöm még 1-szer
2012. okt. 3. 08:21
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam a doktornőnél akit ajánlottatok.Hajdú Krisztinához.Hát ő is látott cisztákat,de mindent végig mutogatott.A baba feje búbjától a talpáig.Csak azok a ciszták ne lennének.
2012. okt. 10. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!