Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a munkaszerződésem csak...

Ha a munkaszerződésem csak dec31ig szól, de február elején szülök van jogom tgyásra?

Figyelt kérdés
A biztosítási napjaim megvannak
2012. okt. 4. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem,hacsak nem mész álláskeresésire.Ha a szülés pillanatában nincs élő munkaviszonyod(vagy nem vagy álláskeresésin)akkor nem fog járni.Esetleg még azt teheted,hogy elmész jan. 1.-től álláskeresésire,aztán a szülés várható ideje előtt 28 nappal TGYÁS-ra.Ám ez azért rizikós,mert ha nem szülsz meg,akkor vissza kell menned álláskeresésire.Szerintem az első verziót válaszd.
2012. okt. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jól mondod kedves első válaszoló, létező munkaviszony szükséges hozzá, amit csak úgy tudsz kibekkelni, ha elmész munkanélkülire, viszont ott meg az a veszély fenyegeti, hogy kiközvetítik valahova és ha felvennék, viszont ő nem fogadja el, akkor automatikusan elesik a munkanélküli támogatástól vele együtt pedig a "munkaviszonya" is megszűnik.
2012. okt. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. vagyok.Azért azt kizártnak tartom,hogy 8-8.5 hónapos terhesen kiközvetítik...
2012. okt. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze én is így gondolom, de sosem lehet tudni....csak azért írtam ki, hogy ez is egy lehetőség, tudjon róla.

2.válaszoló voltam

2012. okt. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az 1. vagyok.Tudod ez szomorú,hogy ez opció lehet...de hát ez van,ezt kell szeretni.
2012. okt. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!