Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetesen iszonyat derék...

28 hetesen iszonyat derék fájás ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A 28. hétben vagyok, de már jó néhány napja fáj a derekam. Mit tehetek h. jobb legyen? Akiknek volt hasonló most már megmarad a terhessség végéig? Attól lehet h. a súly a pocakomra korlátozódik? Nem híztam semmit, de tipikus fiús pocakom van. Fárasztó a derekamnak, hátamnak cipleni a súlyt?

2012. okt. 7. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Na ez engem is érdekelne. Én még csak 22 hetes vagyok, de pár hete iszonyatos fájdalmaim vannak. Pocakom nem nagy, hízás 1-2 kg eddig, ennyit jelent egy örökmozgó 14 hónapos...


Én a súlypont eltolódásra és a cipelésre tippelek, ott keletkezhet a terhelés. A férjem masszírozza minden este masszőr javaslatára, de kevésnek tűnik. Izületi jellegű a probléma, krémet még nem vettem, talán van valami amit használhatunk és segítene.

2012. okt. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!