Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt szeretnem toletek megkerde...

Nma kérdése:

Azt szeretnem toletek megkerdezni hogy az alhasi fajas terhesseg elejen termeszetes e vagy valami rosszra utal?

Figyelt kérdés

Nem faj nagyon a hasam csak olykor olykor az orvos azt mondta hogy van egy cisztam is 3 het mulva kell visszamenjek kontrollra? 5 hetes vagyok nektek hogy zajlott az elso 3 honap mit csinaltatok? Dolgozhattatok?

Volt e valakinek cisztaja a terhessege alatt es ha igen akkor mit erzett?



2012. okt. 8. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Nekem elég erős mensiszerű görcseim voltak, semmi probléma nem volt belőle, bár nekem nem volt cisztám.
2012. okt. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is fájt eleinte,meleg borogatást tettem rá.
2012. okt. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A hasfájás normális tünet. Szedj rá magnéziumot!

Cisztám nekem is van, de a doki azt mondta nem kell miatta aggódni, mert magától felszívódik. Hiszek neki, nem akarok parázni, de azért én utánna olvastam és ténleg nem szokott gondot okozni.

Ne aggódj sokat! Boldog babavárást:)

2012. okt. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az teljesen jó, nekem is fájt.
2012. okt. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen mensis görcseim, néha meg is ilyedek, az orvosom szerint minden rendben és szedjek magneb6-ot...
2012. nov. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!