Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van arra mentség, ha egy nő...

Van arra mentség, ha egy nő elhagyja magát terhesség alatt, után?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 18:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
hát nem lehet könnyű dolog. Terhesség alatt = hormonális változások, lehet, hogy még az életkedve is elmegy. Utána: szintén, csak még aludni sincs ideje. Amúgy milyen tekintetben? Súly? kinézet? lelki egészség?
2012. okt. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Mindenre van mentség!:)

Egyébként mit értesz pontosan ezen? Mert ha felszed bizonyos súlyt,vagy nem olyan aktív,esetleg csökken a libidó az nem halálos bűn!

2012. okt. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Ez manapság eléggé fel van fújva.


Én korábban sem jártam hetente fodrászhoz, körmöshöz stb, csak alkalmakra sminkeltem, és kb 1 db magassarkúm van.

Na amióta gyerekem van, azóta ezek a dolgok sokak szemében már főben járó bűnök, mert a gyerekre hivatkozva nem foglalkozom magammal, nem vagyok IGAZI NŐ. Nevetséges :-)


Mindenki úgy éli meg a terhességet és a babázást, ahogy akarja. Max a férjére tartozik.

2012. okt. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Főleg külsőre ertem. Sokat hízik, nem mos rendszeresen hajat, mert hát már fáradt, nem tornázik semmit, meg zabál mindent.
2012. okt. 8. 18:32
 5/19 anonim ***** válasza:
70%

terhesség előtt rendszeresen sminkeltem magam, ezt most elhagytam... hordtam magassarkút, szintén elhagytam.

ezektől függetlenül is igényesen öltözködöm, figyelek a megjelenésemre.


viszont "elhagytam" magam, mert majdnem 10 kilót híztam eddig, amiről részben tehetek, részben nem, ilyen géneket örököltem. hajlamos vagyok a hízásra sajnos. baba előtt jobban figyeltem a kaja mennyiségére, most viszont ezt nem teszem.

mentség mindenre van valóban, másoknak meg tudod magyarázni, viszont igazából magaddal kell elszámolnod.

2012. okt. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

Te férfi vagy? Esetleg a férj??? Mi az hogy zabál mindent??? Tudod a hormonok,és a kismamák általában kívánósak(bár én nem voltam).

Ha drasztikusan elhízik az nem jó,de terhesség alatt nehogy már fogyókúrázzon egy nő!

Utána lehet tornázni,de én megértem ha egy pici mellett ez az utolsó gondolata.

2012. okt. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

Már bocs, de én kikérem magamnak hogy azért elhagynám magam mert hízok terhesség alatt.

Mégis mit csináljak, álljak neki fogyózni?

Nem eszem többet mint amikor nem voltam terhes, mégis hízok, viszont kezdek vizesedni is emiatt is emelkedik a súlyom. Alkat kérdése, sosem voltam egy madárcsontozatú.

Majd ha a szoptatásnak vége lesz akkor nekiállok fogyózni.


Nem vagyok egy plázacica, de attól még nem hagyom el magam!


Sportosan öltözködöm, mert nekem így kényelmes.


És szerintem az a lényeg, hogy én jól érezzem magam a bőrömben, nem pedig az hogy ki mit gondol rólam.

2012. okt. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom te gyermektelen vagy.
2012. okt. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%

Én nem "zabálok" mindent. Viszont a pici egészsége érdekében rengeteg gyümölcsöt és zöldséget eszem.


Mégis hízok. Akkor hogy is van ez?! Elhagynám magam mert többet mutat a mérleg mint amit szabadna?

És mégis mennyit szabadna? Ki határozza meg hogy mennyi az a súly amit "szabad" mutatnia a mérlegnek?


És nem, nem tornázom.

Terhességem előtt spinningre jártam.

Ezzel felhagytam orvosi utasításra, amint kiderült hogy babát várok.

És elhagynám magam azért mert nem járok semmilyen tornára? Nem hiszem. Mozgok én eleget, minden nap sokat sétálok és ha nagyon muszáj még a bicajra is felülök, de a nagy hasam miatt az már nem igazán kényelmes. Nem vagyok egy fitnesslady ezt elismerem, és a Rubint Réka is elbújhatna mögöttem akkora vagyok. De az a nagy helyzet, hogy ez érdekel a legkevésbé.


Nem terhesen nagy pocakkal akarom megváltani a világot és játszani a bazári majmot.

2012. okt. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Na most nem mindegy mitől gyarapodik a súly. Nyilván többet mutat a mérleg a baba miatt, és normális, ha kb. 8-12 kg-ot "felszed" valaki, de ha ezen felül feljön 10kg zsírban, az már nem a terhesség és baba miatt van.

Amúgy könnyebb felháborodni, mentségeket keresni, minthogy valaki kicsit magába nézzen és ne egyen csokit este 11-kor.

Meg kívánosak lesznek sokan a terhesség alatt, ez ok. DE ha valakinek van önkontrollja, akaratereje, nem eszi fel a hűtő fél tartalmát.

2012. okt. 8. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!