Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van arra mentség, ha egy nő...

Van arra mentség, ha egy nő elhagyja magát terhesség alatt, után?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 18:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Miért kellene erre mentség. Ha valaki elhagyja magát az csak rá tartozik, esetleg a párjára.
2012. okt. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

7-es vagyok!


Na nálam aztán emberedre találtál ami az önkontrollt jelenti!

Nem azért háborodtam fel ennyire, mert telezabálnám a hűtő tartalmát, hanem attól ahogy ordít egyes emberek tudatlansága!


Egy-két infót megosztok veled:

- nem ehetek semmi édességet még véletlenül sem

- semmi mesterséges ízfokozós és adalékanyagos cuccot sem

- semmi cukrozott üdítő, kizárólag mentes víz és tej

Szigorú orvosi utasításra, mert kiemelten figyelnek rám de nem publikus hogy ez miért van így.


Kizárólag egészséges ételeket eszek, mégis hízok. 80 kg fölött járok, pedig egyáltalán nem zabálok mint ahogy te gondolod!


Foglalkozhatnál magaddal is egy kicsit, vagy értelmes dolgokkal, nem pedig belemászni más emberek lelkivilágába teljesen jogtalanul.

2012. okt. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Te direkt kötözködsz? Ez a kérdés is a Tiéd, ugye?

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Valaki megbántott netán?

2012. okt. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
86%

Van.

Én elég rosszul éltem meg a terhességet, a haj szagától meg akartam halni annyira büdös volt, a saját hajamat örökké éreztem, egy nap majdnem leborotváltam a fejemről az egész hajat, elmentem a fodrászhoz levágattam. Asszony fejem lett. Borzalmas volt, de legalább nem éreztem. Mindenki azt modta rosszul áll, hanyagul nézek ki vele. Stb. Csinos terhes voltam, mégis 80!!! kilóval mentem szülni, a mai napig nem értem mikor jött rám a 20 kiló fölösleg. Szülés után rögtön veszítettem belőle 10-et, de az a fránya 10 maradt! És nem, nem zabálok, nagyon odafigyelek miket eszem és mikor, sportolok, pedig pisilni sincs időm, de NEM MOZDULNAK a kilók. "tipikus gyeses vagy" mondják rám a környéken az anyukák akik szerncsések, mert szoptatás alatt avgy fogytak, vagy nem is szoptattak hanem fogyóztak. Melegítőben vagyok, igen, mert van, hogy délelőtt 11-kor még a fogam sincs megmosva, mert a gyerek folyton rajtam lóg. Igen, van hogy (azóta megnőtt) a hajam csapzott, igen van, hogy nem vagyok kisminkelve, mert NINCS RÁ I D Ő M, nem kedvem,, nem igényem nincs rá, hanem IDŐM. Minden nő szeretne nádszálkisasszony lenni, frissen ondolált hajjal, és 4 méteres szempillákkal csillogó sminkkel, mosolygós soha nem síró, soha be nem kakiló, hangosan kacagó babákkal sétálni.

Ui: Ha látnád milyen szőrös a lábam kedves kérdező megkérdőjeleznéd, hogy nő vagyok e :-D

De tudod mit, most is legyantázhatnám a lábamat, mert a gyerek már az ágyban van...de nem tudom, mert a fürdő foglalt, ha nem lesz az akkor le fog járni a mosógép, neki kell kezdenem vasalni, összekészíteni a holnapi dolgokat a férjemnek, össze kell szednem a játékokat, fel kell söpörjek, ki kell vinnem a szemetet stb stb...majd éjfél felé, amikor levegőt is tudok venni felsír a gyerekem és elkezdődik az éjszakai műszak.

Cserélnék veled szívesen!

2012. okt. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Honnan tudod hogy mit és mennyit eszik az aki meghízott a terhessége alatt, illetve szoptatás alatt áruld már el...

Az hogy esetleg te nem híztál meg, talán némi köze van a genetikához is. Az én anyukám is meghízott terhesséég és szoptatás alatt, majd ahogy abbahagyta le is ment az egész, és ezzel még nagyon sokan vannak így, akik nem a szerencsések táborába tartoznak hogy pl szülés után 2 héttel már a régi nadrágjukat hordják...

2012. okt. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
mekkora gyökér kérdés! unatkozol? foglalkozz magaddal többet, ne pedig a másik külsejével... te biztos nem vagy terhes, meg még sokáig nem is leszel, nehogy rád jöjjön pár kiló. menj tornázni és dumcsizni a barátnőiddel inkább...
2012. okt. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
idióta
2012. okt. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Elhagyja magát, hogy a gyerekét ne hagyja el... Ő maga szétesik néha, hogy a családját összetartsa. Nagy ár, de megéri.


Éretlen kérdés...

2012. okt. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor "zabálok" mikor rámjön nem érdekel nagyon a súlyom pedig még csak 19hkm vagyok +6-7kg-val!Én hajnalban szoktam enni egyébként 2-3 körül és???Ha valakinek nem tetszik ne nézzen rám!A párom szerint is jól nézek ki de az sem érdekelne ha mást mondana a baba nekem a legfontosabb ráérek még az önmarcangolásra szülés után!
2012. okt. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!