Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes terhes vagyok és azt...

Kékes kérdése:

22 hetes terhes vagyok és azt tapasztalom a nap nagyobb részében, hogy álláskor vagy gyalogláskor az alhasamban olyan nyomódó-húzódó érzés van. Ez normális? Nem jelez bajt?

Figyelt kérdés
Már kb. 10 hetes korom óta érzek hasonló nyomó érzést, csak most erősebben. Helyénvaló aggódnom, vagy csak a természetes tágulás miatt van?
2012. okt. 12. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:
én 20 hetes vagyok, lépcsőzésnél érzem ezt az utóbbi két hétben... szerdán voltam dokinál, mondtam neki, azt tanácsolta szedjek magnéziumot napi 3x1-et amíg nem enyhül. nem mondta, hogy baj lenne... de azért te is kérdezz rá a dokidnál, akár telefonon is.
2012. okt. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez apró keményedés. Nekem is 21 hetesen volt először. Tegnap, 31+3 hetesen kezdtem el magnéziumot szedni, mert már 3 hete befordult a picilány, és most már a fekvésen és ülésen kívül minden mástól keményedett. Már 4 szem magneroton túl végre szenvedés nélkül megy újra a mosogatás is. :)
2012. okt. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!