Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes vagyok. Már nagyon...

20 hetes vagyok. Már nagyon szeretném látni a picuromat. Nincs korán?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam,hogy 2 héten belül elmennénk 4D-re.21-22 hetesen már formás,babás a picur?
2009. aug. 6. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor még nem igazán.28.hét körül látszanak már a vonásai.Persze elmehetsz most is, de még "úgy" nem látszik a formás pofia.
2009. aug. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a 25. héten voltam és gyönyörű volt. Még a helyedben egy pár hétig húznám, de szerintem a legjobb 24-25 hetesen menni, mert akkor még befér az egész baba a képbe, nem csak a kis arcocskája. Jó mozizást!
2009. aug. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Ahova szeretnénk menni ott 2 féle uh van.Van a babamozi meg a genetikai.Mindkettöhőz adnak dvd-t.De ha csak mozizunk akkor is látszana ha gond lenne.ugye?
2009. aug. 6. 18:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy látszana. A 4D nem csak a mozizásra jó, hanem minden bajt kimutat. Amúgy én 24 hetesen voltam, a szonográfus ezt a kort ajánlotta. Boldog babavárást.

34/4 h km

2009. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: jaa, azt elfelejtettem írni, hogy tényleg nagyon élvezetes volt.
2009. aug. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!