Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beszéljek neki a babáról vagy...

Beszéljek neki a babáról vagy felesleges?

Figyelt kérdés
8 hónapja viszonyom van a főnökömmel és tegnap kiderült,hogy terhes vagyok.Nem tudom,hogy beszéljek-e vele erről vagy teljesen felesleges,mert szinte tudom,hogy mit mondana...De azért mégis tőle van a baba.Vagy talán jobb lenne kihagyni az egészből,nem tudom.

2012. okt. 13. 22:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%

Nem mindegy, megtartod-e, vagy sem.

Ha megtartod, szerintem mindenképp mond el neki.


Ha más miatt nem, hát a gyerektartás miatt mindenképp, mert azt nem tagadhatja meg akkor sem, ha a felesége előtt titkolózni akar.

Gondolkozott volna előbb.

2012. okt. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ülj le vele és beszéljétek meg...
2012. okt. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a főnököd így ha akarod ha nem meg fogja tudni, mivel ha másból nem is de a gömbölyödő pocakodról mindenképp:-) Persze ha meg akarod tartani....én mindenképpen elmondanám neki, lehet meglepődnél a reakcióján....feleség, gyerek van neki?
2012. okt. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
Ha megtartod mond el neki. Nővérem egy nős pasitól lett terhes, ő is gondolkodott sokáig mit csináljon. Először is hogy megtartsa-e, utána meg hogy mondja-e el. Végül elmondta neki. A pasi nem kért a gyerekből. Így azóta nővérem egyedül neveli. Nem kérte sem a nevét, sem a pénzét. Mindketten hibáztak, ő így döntött, a pasi úgy. Elfogadta. Nem erőltette rá, de eltitkolni nem akarta.
2012. okt. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hűha. Nem egyszerű... Gondolom, nem mindegy ebben a kérdésben, hogy a főnöknek van-e családja...
2012. okt. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%

Miért kell a kérdezőt sértegetni?

Még nem tudni a részleteket.


Szerintem mindenképpen mondd el neki, hiszen ő ugyanúgy felelős a dolgokért, ahogyan te.

Mindketten felnőtt emberek vagytok, normálisan meg tudjátok beszélni.

Ha neki nem kell a baba, akkor döntsd el, mit szeretnél.

2012. okt. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tényleg nem mindegy, hogy van-e családja a főnöködnek, na de az sem, hogy neked, kérdező, van-e férjed?
2012. okt. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért 8 hónapos viszony alatt csak kell neki is számolnia ezzel... Milyen védekezés mellett sikerült terherbe esned?

Egyébként tényleg nem mindegy, van-e családja és hogy neked van-e párod.


Mindenképpen mond el neki, ha meg akarod tartani, ha nem, akkor is. Tudnia kell róla, a költségek vállalása miatt is.

Azt gondolom, hogy most gyökeresen megváltozik az életed, ha így döntötök majd, ha úgy.

Szurkolok, hogy minden rendben legyen!

2012. okt. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Van felesége és egy 5 éves kisfia.

Nekem rajta kívül nincs senkim.

Szeretném megtartani a babát,de tudom,hogy nem lehet.

Óvszerrel védekeztünk,de párszor együtt voltunk védekezés nélkül is.

2012. okt. 14. 11:46
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Szeretnéd megtartani, de nem lehet? Miért nem lehet?

Amiatt ne vetesd el a babát, mert esetleg rossz helyzetbe hoznád magad és a főnöködet, ennél többet ér egy aprócska élet!


Először is üljetek le beszélgetni, felnőtt a felnőttel!

2012. okt. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!