Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hajat festetni terhesen...

Lehet hajat festetni terhesen (11 hét)? A nőgyógyász azt mondta, hogy nem ajánlja, a védőnő meg, hogy lehet. Most, akkor mi van?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy egyéb olyan anyag is kerülhet a szervezetbe bőrön át (vegyszer, kozm. Termék) ami károsíthatja a magzatot. Amiről nem is feltételezné a kismama.
2012. okt. 23. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem még most lehet. Később viszont már tényleg ne.
2012. okt. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Épphogy az első 3 hónapban nem ajánlják, utána lehet :)


31 hkm

2012. okt. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

első 12 hét nem , utána pedig csakis ammóniamentessel a magzat érdekében!!


egy védőnő

2012. okt. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat..... megfogadom
2012. okt. 23. 22:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!!Én is fesettem a hajamat,de csak a 12.hét után,és mindig ammóniamenteset kerestem.Azzal nem ártasz a babának:-)Üdv:Tamy
2012. okt. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor ehhez mit szóltok??Az én fodrászom szinte a szülésig dolgozott,és ugyan úgy festett hajat mint előtte.Ugyan úgy szívta be a büdös festék szagát meg az ammóniát,és 2 egészséges kislánynak adott életet.Nekem azt mondta,hogy nyugodtan festethetek végig,mert ezek már kímélő festékek amik vannak,meg én egyébként is csak melíroztatni szoktam,és olyankor nem ér a fejbőrömhöz a festékkel. :) Úgyhogy én megbízom benne. Ja és én 6 hetesen melíroztattam vele :)


12+1 hkm

2012. okt. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fejbőrön át nem szívódik fel vegyszer ami káros lenne a babára. Egyedül az ammóniát nem tanácsos belélegezni. Jól szellőző helyiségben nyugodtan lehet hajat festeni! Előző terhességemnél is végig festettem és van egy másfél éves egészséges kislányom.
2012. okt. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!