Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A progeszteron szintet mikor...

A progeszteron szintet mikor merik a terhesseg idejen es kerni kell, (nem ertek hozza)?

Figyelt kérdés
angliaban elek es volt itt vetelesem es vert tolem nem vettek se elotte se utanna.ugy mukodik itt h elmentem a GPbe egy noverrel beszelgettem alig par percet h terhes vagyok es "kiszamolta"a szules datumat.aztan kb 3het mulva valamier fajt a derekam de annyira h alig birtam jarni,sirva masztunk el a GPhez ahol egy "orvos"megvizsgalt de a hatamat megse nezte vagy a szivveresemt es nem allapitott meg semmit,szoval adott nekem beutalot a korhazba ahol kivartam a sort es csinaltak ultrahangot amit nem orvos vegez,szoval akkor aztmondtak h minden rendben csak a baba kicsit kicsi.haza mentunk par napra barnaztam es vereztem,megint bementunk a korhazba es ultrahangon megmondta h mar nem el a baba.a lenyeg h orvos nem vizsgalt meg,gyogyszert nem kaptam.izgulok egy kicsit v inkabb felek,nemakarom atelni megint.most a teszt mutassa h terhes vagyok majd elkell mennem megint bejelenteni h terhes vaok.de itt meg magzatvedot se adnak.bocs h itt nyavajgok nektek.
2012. okt. 28. 20:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Mivel mar volt egy vetelesed ezert kotelesek teged behivni a korhazba(ha nem csinaljak meg akkor menj a korhazba),es ott csinalnak egy korai ultrahangot.Ennyit tesznek..Gyogyszeres segitseget illetve kivizsgalast a 3.veteles utan kezdik el...Es amugy csak egy ultrahang vizsgalat vana 12.-14.het kornyeken.En Skociaban vagyok,2 vetelessel magam mogott,es az elsonel nekem csak vert vettek es vizeletet neztek meg vernyomast.Aztan a 6.het korul verzessel es fajdalommal bekerultema gphez es az meg fapofaval mondta hogy maga epp elvetel..Ugy hogy meg sem vizsgalt..Szoval igen itt igy mnennek a dolgok..Aztan bekerultem a meddosegi korhazba es ott utasitottak a GP-et hogy mikor vegyenek vert tolem,milyen idokozonkent..Es kozbe sikerult terhes lennem megint,viszont most semmi fura dolog nem all a hatterben,erzem hogy minden rendben.De most varom a korhazbol hogy hivjanak korai ultrahangra,aztan csak februarban lesz a kovetkezo.Veled mi tortent azota?
2012. dec. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!