Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hat hetes terhes vagyok es...

Hat hetes terhes vagyok es gyulladasba jott a fogam, tudom doki de nem arthat a babanak az a kicsi genyesedes illetve addig tehetnek valamit ami enyhitene a fajdalmat es nem art a babanak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Mosd sokat, és öblögess glycoseptel. Nekem is egész terhesség alatt szenvedtem a fogaimmal,nekem is volt hogy az egész fogsorom volt begyulladva, a csillagokat is láttam annyira fájt. 6 hetesen még gyógyszert nem nagyon kellene szedj, és fogdoki nem hiszem hogy kockáztat. Először lelohadt a gyulladás, kikúráltam a sok fogmosással, bár nagyon fájt, öblögetéssel, aloeverával is öblögettem, most másodjára gondoltam megint kikúrálom magam, de a gyulladás ráment a fülemre, arcomra, és arcüreg gyuszim is volt. Na akkor jött az antibiotikum.
2009. aug. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fordulj fogorvoshoz.

èn is így voltam.Nekem olyan stinten begyulladt,hogy a dokinak antibiotikumot kellett a fogaim alá injekciózni.Te ne járj így.

Ha pedig bármi más,tömés ilyesmi kell adhat fájdalom csillapítót.Ebben az idöszakban amúgy is érzékenyebb lessz az ínyed,könnyebben gyullad.Nekem az elsö terhesség alatt is voltak fogproblémáim,de úgy néz ki,hogy most is lessz.

2009. aug. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!